Arši lietuvių kova baigėsi: Mantas Kalnietis – čempionas

Italijos krepšinio lygos finale netrūko lietuviškų aistrų, bet pergalės dainą traukė Lietuvos rinktinės įžaidėjas Mantas Kalnietis. Darjušą Lavrinovičių ir Rimantą Kaukėną turintis Emilijos Redžo „Grissin Bon“ klubas antrus metus iš eilės žaidė finale, bet trofėjaus iškovoti nesugebėjo.

M.Kalnietis su Milano klubu tapo čempionais.<br>Indrė Pix. nuotr.

Jun 13, 2016, 11:40 PM, atnaujinta May 21, 2017, 8:30 PM

Milano „Emporio Armani“ išvykoje 74:70 (21:19, 8:19, 16:12, 29:20) nugalėjo „Grissin Bon“ komandą ir seriją iki keturių pergalių baigė 4:2. „Grissin Bon“ klubui nepadėjo ir žvėriškas R.Kaukėno žaidimas.

Madų sostinės klubas trofėjų iškovojo po metų pertraukos. Paskutinį kartą ekipa triumfavo 2013-2014 metų sezoną.

M.Kalnietis lemiamose rungtynėse prie trofėjaus prisidėjo 7 taškais (dvitaškiai: 1/ 4, tritaškiai: 1/ 2, baudų metimai: 2/2) per 25 minutes. Jis atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 1 naudingumo balą.

Milano klube A.Gentile surinko 16 taškų, o K.Simonas pelnė 15 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

D.Lavrinovičius „Grissin Bon“ komandoje žaidė 11 minučių ir pelnė 2 taškus (dvitaškiai: 1/ 2, tritaškiai: 0/1), atkovojo ę kamuolius. Jo naudingumas – 1 balas.

R.Kaukėnas buvo rezultatyviausias savo komandoje. Jis per 29 minutes pelnė 18 taškų (dvitaškiai: 6/6, tritaškiai: 2/6), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko net 21 naudingumo balą.

13 taškų „Grissin Bon“ klube pelnė A.Della Valle.