Neįtikėtina drama: brazilai pralaimėjo po dviejų pratęsimų

A.Nočioni išgelbėjo argentiniečius tiksint paskutinėms pagrindinio laiko sekundėms.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Neįtikėtina drama: brazilai pralaimėjo po dviejų pratęsimų.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (15)

Aug 13, 2016, 11:01 PM, atnaujinta May 16, 2017, 12:41 AM

Olimpiniame krepšinio turnyre – reto grožio akistata. A grupės rungtynėse tarp Argentinos ir Brazilijos ekipų vyko net du pratęsimai. Tiksint pagrindinio laiko paskutinėms sekundėms išsigelbėję argentiniečiai sugebėjo laimėti ir rungtynes – 111:107 (28:19, 16:33, 23:20, 18:13, 10:10, 16:12).

Susitikimo pradžioje abi komandos žaidė apylygiai, tačiau Andreso Nočioni vedami argentiniečiai sugebėjo atitrūkti. Vis dėlto brazilai, kurie dar rungtynėse su Lietuva įrodė, kad kaunasi iki pat pabaigos, sugebėjo devynių taškų deficitą paversti dviženkliu pranašumu – 52:42.

Po pertraukos sėkmingiau startavo Argentinos ekipa, o trečio kėlinio viduryje jie spurtavo 11:0. Vis tik likus vienam ketvirčiui brazilai vis dar buvo priekyje.

Tiksint paskutinėms ketvirto kėlinio minutėms vadžias savo rankose turėjo brazilai. Šeimininkams turint trijų taškų pranašumą paskutinę ataką rengė argentiniečiai: likus trims sekundėms tinklą perskrodė A.Nočioni tritaškis – 85:85.

Nugalėtojai paaiškėjo tik po 50 minučių žaidimo. Po Facundo Campazzo šou antro pratęsimo metu rankas į viršų kėlė argentiniečiai.

Tik lietuviams pralaimėjusi Argentinos rinktinė pergalių skaičiumi pavijo mūsiškius. Vieną pergalę turintys brazilai žengia ketvirti. Beje, Brazilijos nesėkmė buvo nepalanki Ispanijos rinktinei – norint patekti į kitą etapą ispanams greičiausiai reikės laimėti abi likusias rungtynes ir tikėtina, kad tokiu atveju ketvirtfinalyje jų lauktų amerikiečiai.

Argentina: Andresas Nočioni 37 (8/12 trit., 11 atk. kam.), Facundo Campazzo 33 (5/10 trit., 10/12 baud., 11 rez. perd.), Luisas Scola 14 (10 atk. kam.), Emmanuelis Ginobili 13.

Brazilija: Nene Hilario 24 (11/17 dvit., 11 atk. kam.), Marcelinho Huertasas ir Alexas Garcia (8 atk. kam.) po 14, Vitoras Benite 13, Leandro Barbosa 11 (5 atk. kam.).