Balkanų drama: serbai palaužė Kroatiją ir žais pusfinalyje

Serbija – paskutinioji olimpinio krepšinio turnyro dalyvė. Rio „Carioca“ arenoje vykusiame ketvirtfinalyje A.Džordževičiaus treniruojami serbai 86:83 įveikė Kroatiją ir pusfinalyje žais su Lietuvos rinktinės skriaudikais Australijos krepšininkais.

Serbijos ir Kroatijos rungtynių akimirkos.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Aug 18, 2016, 6:16 AM, atnaujinta May 15, 2017, 3:02 PM

Iki didžiosios pertraukos Balkanų šalys žengė koja kojon, tačiau trečiajame kėlinyje serbams pavyko įgyti dviženklį pranašumą 61:48. Serbijos rinktinė ilgai laikėsi priekyje, tačiau ketvirtajame kėlinyje kroatai pakilo į lemiamą šturmą ir sumažino skirtumą iki minimumo (75:76).

Paskutinę minutę prasidėjęs pražangų ir baudų metimų maratonas sėkmingesnis buvo serbams, kurie šventė dramatišką pergalę 86:83.

Nugalėtojams B.Bogdanovičius pelnė 18 taškų, S.Markovičius, M.Raduljica ir N.Jokičius po 12. M.Teodosičius įmetė 9 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Kroatijos komandai B.Bogdanovičius pelnė 28 taškus, M.Hezonja (8 atk. kam.) 16, M.Bilanas 10.

Serbijos ir Australijos rinktinės jau kovojo olimpiadoje – A grupės rungtynėse tąkart žymiai stipresni buvo australai, šventę pergalę 95:80.