Trečioji iš eilės „Lietkabelio“ pergalė kontrolinėse rungtynėse

Trečią pergalę iš tiek pat

K.Lavrinovičius iš „Lietuvos ryto“ perėjo į „Lietkabelį“ ir tapo ekipos lyderiu.<br>M.Kulbio nuotr.

Sep 4, 2016, 3:23 PM, atnaujinta May 14, 2017, 2:21 AM

Mačą geriau pradėjo „Lietkabelis“, kuris po 6 iš eilės Kšištofo Lavrinovičiaus taškų atitrūko – 13:7. Netrukus skirtumas dar labiau šoktelėjo (15:7), bet kėlinys pasibaigė „Astana“ ekipai kiek priartėjus – 18:13.

Antrajame ketvirtyje Kazachstano ekipa deficitą sumažino iki minimumo (20:21), o ,sužaidus 6 minutes, jau buvo priekyje – 25:23. Po Kazio Maksvyčio minutės pertraukėlės viskas apsivertė aukštyn kojomis – panevėžiečiai spurtavo 16:1 ir įpusėjus dvikovai jau turėjo dviženklį pranašumą – 39:26.

Po didžiosios pertraukos „Lietkabelis“ visiškai kontroliavo situaciją. Varžovai bandė sumažinti atsilikimą, bet to padaryti jiems nepavyko. Priešingai, lietuviai dar šiek tiek padidino atotrūkį – 56:41.

Per paskutines dešimt žaidimo minučių vaizdas aikštelėje nepasikeitė – „Lietkabelis“ išlaikė dviženklį pranašumą ir šventė užtikrintą pergalę 75:62.

Pasak panevėžiečių klubo pranešimo, peržiūroje dalyvaujantis Lorenzo Williamsas per 15 minučių pasižymėjo 3 taškais (1/6 metimai) ir 3 rezultatyviais perdavimais.

13 taškų nugalėtojams pelnė Benas Madgenas, po 12 – Darjušas Lavrinovičius (17 min., 7 atk. kam.) ir Kšištofas Lavrinovičius, 9 – Simas Galdikas 9 (12 atk. kam.), 8 – Žygimantas Janavičius 8 (3 atk. kam., 4 rez. perd., 5 išprov. praž., 20 naud. bal.), 7 – Gintaras Leonavičius.

Svečių gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Robertas Lowery'is (20 tšk.) bei Leonidas Kaselakis (19 taškų).

Kitas kontrolines rungtynes „Lietkabelis“ rugsėjo 7 dieną žais su Saratovo „Avtodor“ krepšininkais.

REPORTERIS: KT konstatavo, kad R. Žemaitaitis pažeidė Konstituciją