K. Lavrinovičiaus taškų neužteko: „Lietkabelis“ pralaimėjo

Lemiama atkarpa prasidėjo 7 „Lietkabelio“ taškais – 59:74. Čia pat „Ventspils“ atsakė dviem tritaškiais – 80:59. Per likusį laiką didelių pokyčių neįvyko, todėl nuaidėjusi finalinė sirena paskelbė Latvijos klubo pergalę 96:71.

K.Lavrinovičius pelnė 15 taškų.<br>kklietkabelis.lt nuotr.

kklietkabelis.lt

Sep 9, 2016, 10:41 PM, atnaujinta May 13, 2017, 1:52 PM

Antrąjį susitikimą „Lietkabelis“ žais šeštadienį 16.00 valandą su Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ ekipa, kuri ketvirtadienį 91:101 nusileido „Ventspils“. Beje, su rusais panevėžiečiams reikės kovoti vienoje Europos taurės grupėje.

„Ventspils“ nuo pat dvikovos pradžios šovė į priekį – 11:4. Prabėgus 6 minutėms latviai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 17:6. Panevėžiečiai pelnė 4 taškus be atsako (10:17), o po Lorenzo Williamso tritaškio buvo dar arčiau – 13:19. Per paskutines dvi kėlinio minutes svečiai nesusitvarkė su varžovais gynyboje ir pralaimėjo atkarpą 0:9, o ketvirtis baigėsi „Lietkabeliui“ atsiliekant 15:30.

Antrojo ketvirčio pradžioje toliau viskas vyko pagal Ventspilio ekipos planą – 36:17. „Lietkabelis“ suaktyvino gynybą ir tai davė vaisių – atkarpa 5:0 leido priartėti – 22:36. Panevėžiečiai toliau artėjo varžovų link ir skirtumas ištirpo iki 11 taškų – 32:43. Vis dėlto per likusį laiką svečiams pasižymėti niekaip nepavyko, o „Ventspils“ tuo pasinaudojo – 46:32.

Po didžiosios pertraukos Simas Galdikas pelnė 4 taškus iš eilės (36:46), bet „Ventspils“ surengė spurtą 11:0 ir pirmą kartą jų pranašumas peržengė 20 taškų ribą – 57:36. „Lietkabelis“ vėl sugebėjo sumažinti atsilikimą (45:59), bet latviai jį greitai atstatė iki buvusios žymos – 67:47. Pasibaigus trims kėliniams „Lietkabelio“ deficitas siekė 22 taškus – 52:74.

„Ventspils“: Cheikhas Mbodji 20, Edgaras Želionis 15 (5 atk. kam.), Willie Deane‘as 14.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 15 (19 min.), Simas Galdikas 12 (7 atk. kam.), Donatas Tarolis 9 (5 atk. kam.), Benas Madgenas 8 (4/10 metimai), Lorenzo Williamsas 7 (4 rez. perd., 3 kld.).