Tomas Pačėsas Rimui Kurtinaičiui atkeršyti neleido: vėl nugalėjo

Tomas Pačėsas ir Rimas Kurtinaitis dar kartą susitiko Palangos krepšinio arenoje. Vilniaus „Lietuvos ryto“ strategas ir Kantu klubo iš Italijos trenerių auklėtiniai sužaidė antrąsias draugiškas tarpusavio rungtynes.

T.Pačėsas (kairėje) ir R.Kurtinaitis.<br>lrytas.lt montažas

2016-09-09 19:21, atnaujinta 2017-05-13 14:16

Ir šįkart pergale džiaugėsi T.Pačėsas.

Vilniaus „Lietuvos rytas“ 95:87 nugalėjo Italijos klubą, kuriam R.Kurtinaitis vadovauti pradėjo šią vasarą.

Pirmąją dvikovą trečiadienį „Lietuvos rytas“ laimėjo 96:76.

Tuomet „Lietuvos ryto“ komandą į priekį vedė Davidas Loganas, pelnęs 19 taškų, o Artūras Gudaitis surinko 17.

Penktadienio pergalė „Lietuvos rytui“ – jau trečioji iš tiek pat galimų per pasirengimą sezonui.

„Lietuvos rytas“: A.Gudaitis 19 (16 atk. kam., 29 naud. bal.), D.Gailius 18, R.Giedraitis ir K.Kadji po 14, D.Gordonas 12, D.Loganas (3 perimt. kam.) ir C.Fisheris (6 rez. perd., 3 perimt. kam.) po 7, A.Jomantas 4, J.Jucikas taškais nepasižymėjo.

Rungtynės.

Startinis vilniečių penketas: C.Fisheris, D.Loganas, A.Jomantas, K.Kadji ir A.Gudaitis.   Rungtynes sėkmingiau pradėjo italai, tačiau penkis iš eilės A.Gudaičio taškai leido persverti rezultatą – 5:3 (2 min.).   Kantu klubas vėl išsiveržė į priekį, bet trumpam – K.Kadji dvitaškis ir D.Gordono dėjimas atstatė lygybę (10:10, 4 min.).   C.Fisheris pataikė iš aikštės kampo, o R.Kurtinaičio auklėtiniai strigo „Lietuvos ryto“ gynyboje.   D.Gordonas nustebino varžovus tolimu metimu – 23:18.   Prieš kėlinio pabaigą vilniečiai bandė nutolti – R.Giedraitis smeigė dar vieną tolimą metimą ir sostinės ekipa pirmavo 31:22 (10 min.).   „Lietuvos ryto“ spurtas tęsėsi – K.Kadji pataikė tritaškį, D.Loganas eilinį kartą „apšvarino“ varžovų gynėjus – 36:24 (12 min.). R.Kurtinaitis buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės.   Kantu klubas pradėjo tirpdyti Vilniaus ekipos pranašumą – 41:37 (15 min.).   A.Gudaičio bei K.Kadji dvitaškiai leido „Lietuvos rytui“ toliau pirmauti. D.Loganas meistriškai suklaidino varžovą ir pasižymėjo puolime.   Dar vienas kapitono blykstelėjimas  T.Pačėso žaidėjams susigrąžino dviženklę persvarą (52:41, 18 min.).   Nesugaunamą D.Loganą rankomis apsikabinęs Kantu puolėjas buvo nubaustas nesportine pražanga.   Po dviejų ketvirčių „Lietuvos rytas“ pirmavo 56:45.   D.Gordonas dar kartą patikrino lanko tvirtumą – 60:51 (23 min.).   R.Kurtinaitis buvo nubaustas technine pražanga, Lietuvos komanda toliau buvo priekyje (66:56).   D.Gailius smeigė tritaškį, tačiau italai atsakė tuo pačiu – 76:66 (30 min.).   C.Fisheris puikiai prasiveržė po krepšiu, A.Gudaitis privertė varžovus prasižengti – 80:68 (32 min.).

„Lietuvos rytas“ toliau išlaikė pranašumą. D.Gailius suklaidino Kantu ekipos aukštaūgį, bet „FoxTown“ vėl švelnino rezultatą (84:77, 35 min.).

Italijos klubo atstovai bandė kilti į lemiamą šturmą, tačiau D.Gailiaus ir K.Kadji taškų šaldė jų entuziazmą.

Susitikimą vainikavo D.Gailiaus tritaškis su varžovo pražanga, o Kantu komanda jau neatsigavo. Galutinis rezultatas – 95:87.