Po „Lietkabelio“ šturmo – Tomo Pačėso kritika savo komandai

Trečiadienio vakarą Vilniuje susitiko šiame sezone pralaimėjimo dar nepatyrusios Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ ekipos. Po intriguojančios dvikovos pranašumą rezultatu 68:66 įrodė Davido Logano vedami vilniečiai.

T.Pačėsas negailėjo kritikos savo komandai.<br>J.Stacevičiaus nuotr.
„Lietuvos ryto“ ir „Lietkabelio“ rungtynės.<br>J.Stacevičiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

Laura Ivaškaitė

Sep 28, 2016, 9:48 PM, atnaujinta May 11, 2017, 7:33 PM

Rungtynės beveik pilnoje „Lietuvos ryto“ arenoje prasidėjo sirgalių aplodismentais ankščiau Vilniaus ekipą atstovavusiems Kšištofui Lavrinovičiui bei Mindaugui Lukauskiui. Tačiau šilta atmosfera nepadėjo panevėžiečiams pasiekti pergalės.

Nors lažybų kontoros prieš rungtynes buvo akivaizdžiai palankios „Lietuvos rytui“, Vilniuje iki paskutinės minutės vyko įnirtinga kova. Į veiksmą aikštėje tradiciškai emocingai reagavo „Lietuvos ryto“ strategas Tomas Pačėsas, kurio aršių replikų susilaukė ne tik aikštėje rungtyniaujantys krepšininkai, bet ir atsarginių žaidėjų suolelis.

Po žaidimo strategas teigė, jog komanda trečiadienį sužaidė labai prastas rungtynes, o pergalę pasiekti padėjo tik sėkmingas žaidimas kovojant dėl atšokusių kamuolių.

„Tiek Corey Fisheris, tiek Artūras Gudaitis atrodė pasimetę. Tikrai naudingai žaidė tik Artūras Jomantas, atkovojęs mums 10 kamuolių“ – sakė T. Pačėsas.

Kalbėdamas apie komandos ateitį strategas paminėjo, kad didžiausia problema šiuo metu yra patyrusio įžaidėjo bei gynėjo trūkumas, dėl kurio galimybės rotuoti komandą sumažėja.

Treneris taip pat užsiminė apie šias rungtynes ant suolelio praleidusį perspektyvųjį Aistį Pilauską: „Vaikinas gerai įsiliejo į komandą, sunkiai dirba, todėl atsiradus galimybei išnaudosime jį aikštėje“.

Tuo tarpu Panevėžio „Lietkabelio’’ strategas Kazys Maskvytis po mačo pabrėžė, jog yra patenkintas savo komandos žaidimu ir kova iki pat rungtynių pabaigos. Anot trenerio, ekipai nepavyko pasiekti pergalės dėl klaidų ketvirtojo kėlinio pabaigoje bei galingai žaidusio D. Logano.

Treneris išskyrė Simą Galdiką, kuris šį sezoną demonstruoja gerą sportinę formą ir „Lietkabelio“ gretose surinkęs 16 taškų buvo rezultatyviausias.

„Lietuvos rytas“ savo pergalių seriją bandys pratęsti spalio 1 dieną Alytuje, kur susitinka su „Dzūkijos“ ekipa.