„Sūduvos“ krepšininkės draugiškose rungtynėse palaužė Kauno ekipą

Naujajam sezonui besirengianti Marijampolės „Sūduva“ sužaidė draugiškas rungtynes su su būsimomis varžovėmis. LMKL vicečempionės penktadienį namuose priėmė Kauno „Aistes-LSU“ ir įveikė jas rezultatu 70:55 (21:10, 20:18, 20:8, 8:19).

Marijampolės komanda iškovojo pergalę.

2016-09-30 22:05, atnaujinta 2017-05-11 17:02

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkės, kurios sužaidus 7 minutes jau pirmavo 18:6. Kaunietės daug kartų netaikliai atakavo krepšį, kai tuo tarpu „Sūduvai“ didelių problemų puolime nekilo. Įpusėjus rungtynėms „Sūduvos“ buvo įtikinama (41:20).

Po didžiosios pertraukos „Sūduva“ dar kartą galingai spurtavo ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo solidžią persvarą (61:28).

Ketvirtajame kėlinyje „Aistės-LSU“ susiėmė ir rungtynes baigė garbingai 55:70.

Naudingiausiai „Sūduvos“ gretos rungtyniavo 20 taškų pelniusi S. Baliutavičiūtė. I. Šimkutė 9, Bilotserkivska 7, L. Svarytė 6, I. Kazlauskaitė 5.

Kauniečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo L. Želnytė ir G. Ziutelytė pelniusios atitinkamai po 15 ir 10 taškų.

Buvusios sūduvietės D. Saurazaitė ir D. Wydra prieš savo buvusią komandą pasirodė kukliai bei pelnė po 4 taškus.