J. Valančiūnas nublanko prieš „Clippers“ aukštaūgius

Lietuvio Jono Valančiūno atstovaujama „Toronto Raptors“ ekipa per pastaruosius tris mačus jau antrą kartą palieka aikštę ne paios geriausios nuotaikos. Ikisezoninėse NBA rungtynėse Kanados ekipa trečiadienį patyrė jau antrąją nesėkmę. Šįkart Toronto klubą 104:98 (33:21, 29:30, 23:17, 19:30) įveikė Los Andželo „Clippers“.

J.Valančiūnas mače su „Clippers“ nebuvo rezultatyvus ir matomas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

2016-10-06 08:28, atnaujinta 2017-05-11 10:03

Lietuvos krepšinio rinktinės vidurio puolėjas per 21 minutę surinko 6 taškus (2/7 dvit., 2/4 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po kartą prasižengė ir suklydo, blokavo du metimus. Visus taškus lietuvis pelnė pirmoje mačo dalyje.

J.Valančiūno oponentai žaidė kur kas geriau – „Clippers“ žvaigždė Blake’as Griffinas atsikovojo 8 kamuolius, pataikė 10 metimų iš 13 bei tenkinosi 24 taškais, o DeAndre Jordanas surinko dvigubą statistiką – pelnė 14 taškų (5/7 dvit., 4/6 baudos) ir atkovojo 10 kamuolių.

Namie žaidęs „Clippers“ visą mačą diktavo savo sąlygas ir trečiame kėlinyje pirmavo net 80:63. Per ketvirtą kėlinį „Raptors“ sumažino atsilikimą ir net persvėrė jį: esant rezultatui 90:72, kanadiečių ekipa spurtavo 19:0 ir įgijo vieno taško persvarą – 91:90. Tačiau jėgų įgauti pranašumo „Raptors“ neliko, ir šeimininkai sėkmingai užbaigė mačą. Tai buvo pirmoji „Clippers“ pergalė antrose ikisezoninėse rungtynėse.

„Clippers“: Blake’as Griffinas 24, Raymondas Feltonas 15, DeAndre Jordanas 14 (10 atk. kam.), Austinas Riversas 10.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 20 (8/11 dvit.), Cory Josephas 13, Brady Heslipas ir Patrickas Pattersonas (2/2 trit.) po 10, Pascalis Siakimas ir Drew Crawfordas po 7, Jonas Valančiūnas 6 (6 atk. kam.).