Utenos „Juventus“ pergalingai pradėjo FIBA Čempionų lygos varžybas

Utenos „Juventus“ krepšininkai pergalingai pradėjo FIBA Čempionų lygos grupės varžybas. Namie žaidę Antano Sireikos auklėtiniai išvaistė triuškinamą pranašumą, bet lemiamu metu surengė galingą spurtą ir įveikė Strasbūro IG komandą – 91:84 (30:15, 21:26, 13:15, 27:28).

A.Sireika.<br>G.Šiupario nuotr. iš archyvo.

Oct 18, 2016, 8:57 PM, atnaujinta May 10, 2017, 3:48 PM

Utenos krepšininkai nuostabiai pradėjo rungtynes – galingai runtyniavo Gytis Sirutavičius, o „Juventus“ bėgo nuo varžovų ir jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą.

Gynyboje tragiškai atrodę svečiai ir toliau leido tolti Utenos krepšininkams – jie vienu metu pirmavo net 41:22.

Tačiau Strasbūro krepšininkai greitai surengė savo spurtą ir dar iki kėlinio pabaigos sumažino atsilikmą per pusę – 41:51.

Prancūzijos ekipa antroje mačo dalyje toliau mažino atsilikimą ir buvo priartėję iki trijų taškų, bet tada „Juventus“ sugebėjo vėl susikrauti dviženklį pranašumą – 60:50.

Nemalonumai prasidėjo ketvirtajame kėlinyje – prieš jį „Juventus“ dar pirmavo aštuoniais taškais, bet prancūzai pirmas tris kėlinio minutes laimėjo 10:2 ir išlygino rezultatą – 66:66.

Netrukus prancūzai išsiveržė į priekį, bet „Juventus“ smogė atgal – surengė spurtą 11:0 ir pirmavo 81:72, likus žaisti beveik keturias minutes.

Varžovai paskutinę minutę dar buvo pavojingai priartėję (85:82), bet „Juventus“ išsaugojo pergalę.

„Juventus“: G.Sirutavičius 25 (5/9 trit.), V.Šulskis 17, V.Čepukaitis 14, V.Vasylius 13.

IG: E.Walkeris 20, M.Jaitehas 17, F.Ntilikinas 12.