„Raptors“ su J.Valančiūnu įveikė „Pistons“<br>AFP nuotr.
„Raptors“ su J.Valančiūnu įveikė „Pistons“<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Oct 20, 2016, 7:20 AM, atnaujinta May 10, 2017, 1:53 PM

Šeštose ikisezoninėse NBA rungtynėse Jonas Valančiūnas ir „Toronto Raptors“ ekipa be didesnio vargo trečiadienį susitvarkė su „Detroit Pistons“ 103:92 (31:22, 30:24, 20:22, 22:24), o Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjas po savuoju krepšiu buvo itin naudingas. Tai buvo ketvirtoji Toronto klubo pergalė kontrolinių akistatų maratone prieš spalio 25-ąją startuojantį NBA sezoną.

„Raptors“ kovą dėl kamuolių laimėjo 47:37, o J.Valančiūnas per aikštėje praleistas 28 minutes pelnė 9 taškus ir atsikovojo 12 kamuolių. Lietuvos rinktinės narys pataikė 2 dvitaškius iš 8 ir 5 baudas iš 6, 4 kamuolius atsikovojo puolime, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus ir 1 kartą suklydo.

Tai vos vienu mažiau nei per 35 minutes susirinko jo oponentas Andre Drummondas.

„Raptors“ ekipa viso mačo metu turėjo ryškią persvarą – sužaidus pusę mačo ji pirmavo 61:46 ir neatrodė, kad „Pistons“ suras priešnuodžių.

Jau antroje mačo dalyje ant atsarginių žaidėjų suolo vis dažniau viešėjo pagrindiniai Kanados ekipos žaidėjai. Treneris Dwain'as Casey prieš lemiamą kėlinį laido pailsėti DeMarui DeRozanui and Kyle'ui Lowry, kurie abu įmetė į „Pistons“ krepšį 53 taškus, atsikovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2 kamuolius.

„Raptors“ beliko sužaisti iki NBA čempionato pradžios vos vieną mačą – su „Washington Wizzards“, o čempionato starte Torontas susikaus būtent su trečiadienio mačo varžovais iš Detroito.

“Raptors“: Kyle'as Lowry 27 (3/9 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 6/6 baudos), DeMaras DeRozanas 26 (9/15 dvitaškiai, 1/3 tritaškis, 5/7 baudos), Cory Josephas 10, Jonas Valančiūnas 9 (12 atk. kam.).

„Pistons“: Andre Drummondas (13 atk. kam.) ir Kentavious Caldwellas-Pope'as po 16, Marcusas Morrisas ir Tobias Harrisas po 14, Jonas Leueris 11 taškų.