Ispanijos čempionate – lietuvių mūšiai: išsiskyrė Deividas Dulkys

Deividas Dulkys.

Oct 23, 2016, 4:21 PM, atnaujinta May 10, 2017, 8:53 AM

Sekmadienį Ispanijos krepšinio čempionate žaidė būrys lietuvių. Pergalę šventė Tadas Sedekerskis, kuris su be Andrea Bargnani žaidusia Vitorijos „Baskonia“ komanda 90:83 (20:17, 20:23, 30:24, 20:19) nugalėjo Badalono „Joventut“ krepšininkus. Šioje komandoje žaidžia Šarūnas Vasiliauskas.

Į pirmąją „Baskonia“ komandą patekęs T.Sedekerskis aikštėje pasirodė trumpai. Jis žaidė 6 minutes ir prametė vienintelį dvitaškį, bet atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 4 naudingumo balus.

Š.Vasiliauskas žaidė šiek tiek ilgiau – 8 minutes. Jis pelnė 4 taškus, pataikydamas vienintelį tritaškį ir baudos metimą. Jis taip pat prametė dvitaškį, atkvoojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 5 naudingumo balus.

Kitose rungtynėse Obradoiro „Rio Natura Monbus“ marškinėlius vilkintys Osvaldas Matulionis, Eimantas Bendžius ir Deividas Dulkys turėjo nuryti karčią piliukę. Jų komanda 75:92 (14:22, 16:16, 25:22, 20:32) pralaimėjo „Valencia“ klubui.

E.Bendžius per 10 minučių taškų nepelnė ir prametė vieną tritaškį bei atliko rezultatyvų perdavimą, dukart prasižengė ir surinko minus tris naudingumo balus.

O.Matulionis per 13 minučių pelnė 1 tašką (dvitaškiai: 0/2, tritaškiai: 0/2, baudų metimai: 1/ 2), atkovojo 2 kamuolius, surinko 1 naudingumo balą.

D.Dulkys žaidė 27 minutes ir jo indėlis buvo gerokai svaresnis. D.Dulkys pelnė 12 taškų. Jis tai padarė vien tritaškiais – pataikė 4 iš 9 tolimų metimų bei prametė du dvitaškius.

D.Dulkys taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 6 naudingumo balus.