Eurolyga: Manto Kalniečio kartėlis ir neįtikėtina Jono Mačiulio patirta drama

M.Kalnietis.<br>olimpiamilano.com nuotr.
„Uniks“ treneris Jevgenijus Pašutinas.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Oct 25, 2016, 8:58 PM, atnaujinta May 10, 2017, 4:52 AM

Antradienį prasidėjo Eurolygos trečiasis turas.

Pirmąjį pralaimėjimą patyrė Mantas Kalnietis ir Milano „Emporio Armani“ komanda. Lietuvos rinktinės įžaidėją turintį klubą 91:81 (25:19, 21:22, 24:20, 21:20) nugalėjo šeimininkė Pirėjo „Olympiakos“ ekipa, kuriai tai buvo antroji pergalė.

M.Kalnietis žaidė šiek tiek ilgiau nei 21 minutę ir pelnė 4 taškus (dvitaškiai: 0/1, tritaškiai: 1/ 2), baudų metimai: 1/ 2), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą ir surinko 5 naudingumo balus.

Milano klube 16 taškų pelnė Krunoslavas Simonas, Miroslavas Raduljica atkovojo 8 kamuolius ir pelnė 14 taškų.

„Olympiacos“ komandoje po 16 taškų pelnė Vassilis Spanoulis ir Erickas Greenas.

Neįtikėtiną dramą teko patirti Jonui Mačiuliui ir Madrido „Real“ krepšininkams, kurie galiausiai aikštę paliko nuleidę galvas. „Real“ savo aikštėje 87:91 (19:32, 24:22, 23:15, 21:22) nusileido „Baskonia“ krepšininkams. „Real“ klubui tai buvo pirmoji nesėkmė, o „Baskonia“ ekipai – antroji pergalė.

Dar likus žaisti 54 sekundes po F.Reyeso baudos metimo „Real“ komanda pirmavo 87:86 prieš „Baskonia“ klubą, tačiau pralaimėjo nervų karą.

„Baskonia“ komanda į priekį išvedė dvitaškį pelnęs A.Hanga, o tada S.Lullas padarė klaidą, už kurią „Real“ buvo nubausta kone mirtinu metimu. J.Blažičius likus žaisti 10 sekundžių smeigė tritaškį ir „Baskonia“ išsiveržė 91:87.

„Real“ dar prašė minutės pertraukėlės, bet po jos nieko nepešė.

J.Mačiulis žaidė šiek tiek daugiau nei 4 minutes ir prametė vienintelį dvitaškį. „Real“ lube 16 taškų pelnė G.Ayonas, o L.Dončičius pridėjo 15.

J.Blažičius pelnė 21 tašką, o J.Voigtmannas (11 atk. kam.) – 18 taškus.

Be pergalių ir toliau išlieka Kazanės „Uniks“ komanda. Rusijos klubas savo aikštėje šįkart 87:94 (29:28, 18:18, 12:19, 28:29) pralaimėjo Stambulo „Darussafaka“ krepšininkams.

„Darussafaka“ ekipai tai buvo antroji pergalė.

Eurolyga

Kazanės „Uniks“ – Stambulo „Darussafaka“ 87:94 (29:28, 18:18, 12:19, 28:29).

„Uniks“ K.Langfordas 22, A.Parachouskis 17, A.Ponkrašovas, Q.Colomas po 16.

„Darussafaka“: B.Wanamakeris 22, J.Andersonas 18, S.Wilbekinas 13.

Stambulo „Anadolu Efes“ – Maskvos CSKA 87:93 (23:26, 14:23, 26:20, 24:24)

„Anadolu Efes“: D.Thomasas 16, D.Brownas 14, B.Cottonas 12.

CSKA: N.de Colo 26, M.Teodosičius (8 rez. perd.) 15, C.Higginsas 13.

Pirėjo „Olympiakos“ – Milano „Emporio Armani“ 91:81 (25:19, 21:22, 24:20, 21:20)

Madrido „Real“ – „Baskonia“ 87:91 (19:32, 24:22, 23:15, 21:22)