NBA magija: „Lakers“ era be Kobe Bryanto ir Anthony Daviso viesulas

Donatui Motiejūnui taip trokštamo kontrakto taip ir nepasiūlęs „Houston Rockets“ klubas NBA sezoną pradėjo pralaimėjimu. Ir kol „Rockets“ krepšininkai į persirengimo kambarį ėjo nuleidę galvas, Los Andželė vyko šventė. „Los Angeles Lakers“ oficialiai pradėjo naują erą. Praėjusį sezoną karjerą baigė viena ryškiausių NBA krepšinio žvaigždžių Kobe Bryantas, tad „Lakers“ klubas pradeda naujosios ikonos paieškas.

A.Davisas sužaidė efektingai.<br>AP nuotr.
„Rockets“ ir „Lakers“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

2016-10-27 08:31, atnaujinta 2017-05-10 03:24

„Lakers“ šventė pergalę 120:114 (38:38, 25:33, 27:25, 30:18).

Lyderiu ir vedliu į pergalę tapo Jordanas Clarksonas. Nuo atsarginių suolo pakilęs krepšininkas pelnė 25 taškus, o ryškusis D'Angelo Russellas surinko 20 taškų. Julius Randle'as pelnė 18 taškų.

„Rockets“ komandoje Jamesas Hardenas tiesiog siautėjo. Jis pelnė 34 taškus ir atliko 17 rezultatyvių perdavimų. Ericas Gordonas pelnė 19 taškų.

D.Motiejūnas šiuo metu lieka be klubo. Krepšininkas vasarą atsisakė prisijungti prie Lietuvos rinktinės, nes tikėjosi susitarti su „Rockets“ klubu. Lietuvis troško didesnės nei kvalifikacinis pasiūlymas sutarties, tačiau Hjustono klubas buvo užsispyręs ir pasibaigus terminui D.Motiejūnas liko be darbo.

Galingai sezono startą pažymėjo Anthony Davisas. „New Orleans Pelicans“ marškinėlius vilkintis krepšininkas per 41 minutę pelnė 50 taškų.

Praėjusį sezoną dėl traumos baigęs krepšininkas aikštėje praleido 41 minutę ir pataikė 17 dvitaškių iš 32. Jis prametė du dvitaškius ir pataikė 16 baudų metimų. A.Davisas taip pat atkovojo 16 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 7 kamuolius.

Tačiau A.Daviso magiją aptemdė „Pelicans“ pralaimėjimas 102:107 „Nuggets“ komandai.

Rezultatai

„Indiana Pacers“ – „Dallas Mavericks“ per pratęsimą 130:121 (33:21, 26:31, 35:33, 21:30, 15:6)

„Orlando Magic“ – „Miami Heat“ 96:108 (27:23, 26:27, 16:30, 27:28)

„Boston Celtics“ – „Brooklyn Nets“ 122:117 (33:31, 31:27, 33:23, 25:36)

„Toronto Raptors“ – „Detroit Pistons“ 109:91 (33:23, 25:23, 28:25, 23:20)

„Memphis Grizzlies“ – „Minnesota Timberwolves“ 102:98 (29:32, 21:27, 26:16, 26:23)

„Milwaukee Bucks“ – „Charlotte Hornets“ 96:107 (24:32, 17:24, 25:27, 30:24)

„New Orleans Pelicans“ – „Denver Nuggets“ 102:107 (24:30, 24:30, 29:25, 25:22)

„Philadelphia 76ers“ – „Oklahoma City Thunder“ 97:103 (24:23, 27:28, 24:18, 22:34)

„Phoenix Suns“ – „Sacramento Kings“ 94:113 (19:30, 19:27, 29:27, 27:29)

„Los Angeles Lakers“ – „Houston Rockets“ 120:114 (38:38, 25:33, 27:25, 30:18)