LMKL: „Sūduva“ namuose parbloškė be pralaimėjimų žengusią „Fortūną“

Antrąją pergalę per dvi dienas Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pasiekė Marijampolės „Sūduvos“ (2/1) klubas, namuose 68:41 (20:14, 14:5, 11:6, 23:16) nepalikęs vilčių pirmąją nesėkmę patyrusiai Klaipėdos „Fortūnos“ (4/1) ekipai.

„Sūduva“ šventė pergalę.<br>LMKL nuotr.

lmkl.lt

Oct 29, 2016, 4:33 PM, atnaujinta May 9, 2017, 11:11 PM

Atkaklesnė kova vyko tik pirmajame kėlinyje, kuriame sužaidus 6 minutes „Fortūna“ dar pirmavo (13:11), bet likusį laiką sėkmingiau sužaidusios marijampolietės pirmavo 20:14. Antrajame ketvirtyje klaipėdiečių puolimas visiškai sustojo ir tuo pasinaudojusi „Sūduva“ ne tik susikrovę dviženklį pranašumą, bet jį įpusėjus mačui ir pavertė dar solidesniu atotrūkio – 34:19.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė – viešnios niekaip negalėjo perkąsti „Sūduvos“ gynybos pančių ir praraja tarp komandų toliau augo, kol pasibaigus trims ketvirčiams pasiekė 20 taškų – 45:25. Paskutinės dešimt žaidimo minučių tebuvo formalumas.

„Sūduva“: Laura Svarytė 17 (17 atk. kam.), Ieva Šimkutė 10 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Rita Milieškienė ir Neringa Skadaitė po 9.

„Fortūna“: Justina Matuzonytė 14 (11 atk. kam.), Roberta Mizgerytė 7 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Agnė Černeckytė 6.