AP nuotr.
D.Sabonis tik pražangomis pasižymėjo mače su „Lakers“.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Oct 31, 2016, 5:58 AM, atnaujinta May 9, 2017, 9:48 PM

Visada būna pirmasis kartas, kai, atrodo, viskas krinta iš rankų. Trečiose sezono NBA rungtynėse lietuvis Domantas Sabonis tik prasta gynyba ir itin greitai surinktomis keturiomis pražangomis „prisidėjo“ prie sėkmingo savo klubo „Oklahoma City Thunder“ pasirodymo prieš „Los Angeles Lakers“. Savo žiūrovų akivaizdoje kovojęs Oklahomos klubas nugalėjo varžovus 113:96 (30:24, 28:22, 19:25, 36:25). „Thunder“ tai buvo trečioji pergalė NBA sezono starte iš tiek pat galimų.

„Thunder“ treneris Billy Donovanas jau baigiantis dviem žaidimo minutėms buvo priverstas keisti jaunąjį D.Sabonį: jis neprilygo savo oponentui puolėjui Juliusui Randle'ui.

Lietuvos krepšinio rinktinės narys „Lakers“ žaidėjui per trumpą laiko tarpą leido įmesti net 8 taškus, o stabdyti jį mėgino tik baudomis. Beveik per 180 sekundžių D.Sabonis dukart prasižengė, ir B.Donovanas jį pasodino ant suolo.

Lietuvis kelioms sekundėms buvo išbėgęs dar antrame ketvirtyje, o ilgiau aikštėje pasirodė tik po pertraukos, tačiau ir toliau „sirgo“ pražangų liga – per 3 minutės užsidirbęs dar dvi pražangas, buvo pasodintas ir tuo akistata su „Lakers“ jam baigėsi.

Iš viso per 6 min. 48 sek. D.Sabonis prametė dvitaškį, atliko savo pirmąjį bloką NBA karjeroje, perėmė kamuolį ir susirinko 4 pražangas.

Oklahomos ekipą į pergalę vėl vedė komandos žvaigždė Russellas Westbrookas. Krepšininkas  jau 39-tą kartą per karjerą pasižymėjo  triguba statistika: pelnė 33 taškus, atliko 16 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 12  kamuolių.

„Thunder“ laimėjo jau 20-ąsias NBA reguliariojo sezono rungtynes iš eilės, kai R.Westbrookas susirinko trigubą statistiką. Be to, šis žaidėjas dabar rikiuojasi šalia Magico Johnsono, Jerry Lucaso ir Oscaro Roberstono, kurie per trejas pirmąsias NBA sezono rungtynes sugebėjo terorizuoti  varžovus  triguba statistika. Dabar R.Westbrooko vidurkis NBA yra fantastiškas – 38,7 taško, 12,3 atkovoto kamuolio ir 11,7 rezultatyvaus perdavimo.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 33, Victoras Oladipo 20, Enesas Kanteris 16, Stevenas Adamsas 14 (12 atk. kam.), Andre Robersonas 8.

„Lakers“: Julius Randle'as ir D'Angelo Russellas po 20, Nickas Youngas 16, Jordanas Clarksonas 12.