FIBA Europos taurėje „Vytautas“ skaudžiai pamokė estus

Prienų–Birštono „Vytauto“ (2/0) klubas trečiadienį pasiekė triuškinančią pergalę FIBA Europos taurėje, kur I grupės rungtynėse namie 104:61 (27:17, 32:13, 25:10, 20:21) pervažiavo estų Talino „TLU Kalev“ (0/2).

V.Šeškaus treniruojamas „Vytautas“ sudaužė FIBA taurėje estų komandą.<br>M.Kulbio nuotr.

Nov 2, 2016, 4:05 PM, atnaujinta May 9, 2017, 5:58 PM

Pirmajame kėlinyje Talino komanda dar priešinosi prieniškiams, bet vėliau „Vytautas“ ėmė siausti, o skirtumas tapo triuškinantis.

Iki didžiosios pertraukos „Vytautas“ triuškino varžovus 59:30.

Po didžiosios pertraukos puolimas nesustojo ir „Vytautas“ galiausiai sutrypė oponentus.

„Vytauto“ komandai 24 taškus pridėjo Vytenis Lipkevičius (8 atk. kam.), 16 – Mindaugas Kupšas, 12 – Regimantas Miniotas, po 11 – Vytenis Čižauskas (0/4 trit.) ir Martynas Linkevičius.

Talino komandai 11 taškų surinko Janis Vahteris, 10 – Kaido Saksas, 9 – Robertas Grabauskas (11 atk. kam.), 8 – Mihkelis Kurgas.