Jaunos klaidos: Domantas Sabonis vėl rinko pražangas, bet išpirko kaltes

D.Sabonis ginasi prieš B.Griffiną.<br>AP nuotr.
„Thunder“ ir „Clippers“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Nov 3, 2016, 6:05 AM, atnaujinta May 9, 2017, 5:35 PM

Domantas Sabonis deda daug energijos, kad sulaikytų savo varžovus, tačiau NBA naujokui vis pritrūksta patirties, jog šiuos sustabdytų be pražangų. 20 metų lietuvis ir vėl pradėjo rungtynes starto penkete, bet staigiai ėmė rinktis pražangas ir sėdo ant suolo, tačiau vėliau sugrįžęs parodė, kad gali būti naudingas.

Oklahoma City Thunder“ krepšininkai išgyveno tikrą dramą, bet išvykoje 85:83 nugalėjo „Los Angeles Clippers“ komandą. Likus žaisti 4 minutes D.Sabonis tritaškiu persvėrė rezultatą – 79:78. Šis metimas tapo savotišku šuoliu į atsigavusį žaidimą. Komandos ir toliau stumdėsi, bet paskutinę atkarpą užtikrinčiau įveikė „Thunder“ krepšininkai.

D.Sabonis šiose rungtynėse žaidė beveik 17 minučių ir pelnė 6 taškus (tritaškiai: 2/3), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir padarė 5 klaidas.

Pirmojoje pusėje jis gerokai sugadino savo startą. D.Sabonis jau per pirmąsias tris minutes spėjo prasižengti dukart ir kai padarė trečiąją baudą – sėdo ant suolo.

Russellas Westbrookas „Thunder“ komandoje pelnė 35 taškus. Jis prametė visus 7 tritaškius bei padarė 10 klaidų.

R.Westbrookas tapo vieninteliu „Thunder“ žaidėju, kuriam pavyko surinkti dviženklį taškų skaičių.

„Clippers“ komandoje tokių buvo trys. Chrisas Paulas atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 11 kamuolių ir pelnė 15 taškų, o Blake'as Griffinas (9 atk. kam.) ir Marreese Speightsas pelnė po 14.

Rezultatai

„Charlotte Hornets“ – „Philadelphia 76ers“ 109:93 (26:26, 20:27, 39:20, 24:20)

„Washington Wizards“ – „Toronto Raptors“ 103:113 (29:27, 27:27, 19:30, 28:29)

„Atlanta Hawks“ – „Los Angeles Lakers“ 116:123 (37:28, 23:23, 34:39, 22:33)

„Brooklyn Nets“ – „Detroit Pistons“ 109:101 (38:30, 33:25, 21:26, 17:20)

„New York Knicks“ – „Houston Rockets“ 99:118 (25:33, 26:35, 27:32, 21:18)

„Boston Celtics“ – „Chicago Bulls“ 107:100 (36:25, 19:27, 26:18, 26:30)

„Memphis Grizzlies“ – „New Orleans Pelicans“ per pratęsimą 89:83 (21:13, 20:35, 25:11, 9:16, 14:8)

„Utah Jazz“ – „Dallas Mavericks“ 97:81 (15:14, 26:19, 25:26, 31:22)

„Phoenix Suns“ – „Portland Trail Blazers“ per pratęsimą 118:115 (28:28, 29:25, 19:20, 27:30, 15:12)

„Los Angeles Clippers“ – „Oklahoma City Thunder“ 83:85 (24:23, 17:26, 25:16, 17:20)

Gyvai: kandidatų komentarai po pirmojo prezidento rinkimų turo