Lenką sutikęs Jonas Valančiūnas gynyboje nespindėjo

Jonas Valančiūnas su „Toronto Raptors“ šventė pergalę, bet šįkart Lietuvos rinktinės centras strigo. 24 metų 213 cm ūgio uteniškiui teko rimtai pasigalynėti su 32 metų 211 cm ūgio lenku Marcinu Gortatu.

J.Valančiūnui sunkokai sekėsi gintis, kai M.Gortatas su ekipos draugu žaidė du prieš du.<br>USAToday/ScanPix nuotr.
J.Valančiūnas.<br>AP nuotr.
„Raptors“ ir „Wizards“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (15)

Nov 3, 2016, 5:32 AM, atnaujinta May 9, 2017, 5:35 PM

„Raptors“ išvykoje 113:103 (27:29, 27:27, 30:19, 29:28) nugalėjo „Washington Wizards“ komandą ir įsirašė trečiąją pergalę per keturis mačus.

„Wizards“ krepšininkams tai buvo jau trečioji nesėkmė iš tiek pat galimų.

J.Valančiūnas rungtynes pradėjo tradicinėje vietoje – starto penkete. Jis žaidė beveik 31 minutę ir pelnė 10 taškų (dvitaškiai: 4/6, baudų metimai: 2/2), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Tačiau jam buvo sunkoka gintis žaidžiant du prieš du. M.Gortatas su Johnu Wallu ne kartą išnaudojo dėl lėtesnės J.Valančiūno reakcijos atsiradusias spragas.

M.Gortatas žaidė 43 minutes ir pelnė 15 taškų, o J.Wallas – 33 tašus ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų, tačiau ir suklydo 9 kartus.

„Raptors“ komandoje vėl ryškiai spindėjo DeMaro DeRozano žvaigždė. Per 37 minutes jis pelnė 40 taškų (dvitaškiai: 13/21, tritaškiai: 1/ 2, baudų metimai: 11/16), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą, perėmė du kamuolius, triskart prasižengė.

18 taškų pelnė Kyle'as Lowry.

Rezultatai

„Charlotte Hornets“ – „Philadelphia 76ers“ 109:93 (26:26, 20:27, 39:20, 24:20)

„Washington Wizards“ – „Toronto Raptors“ 103:113 (29:27, 27:27, 19:30, 28:29)

„Atlanta Hawks“ – „Los Angeles Lakers“ 116:123 (37:28, 23:23, 34:39, 22:33)

„Brooklyn Nets“ – „Detroit Pistons“ 109:101 (38:30, 33:25, 21:26, 17:20)

„New York Knicks“ – „Houston Rockets“ 99:118 (25:33, 26:35, 27:32, 21:18)

„Boston Celtics“ – „Chicago Bulls“ 107:100 (36:25, 19:27, 26:18, 26:30)

„Memphis Grizzlies“ – „New Orleans Pelicans“ per pratęsimą 89:83 (21:13, 20:35, 25:11, 9:16, 14:8)

„Utah Jazz“ – „Dallas Mavericks“ 97:81 (15:14, 26:19, 25:26, 31:22)

„Phoenix Suns“ – „Portland Trail Blazers“ per pratęsimą 118:115 (28:28, 29:25, 19:20, 27:30, 15:12)

„Los Angeles Clippers“ – „Oklahoma City Thunder“ 83:85 (24:23, 17:26, 25:16, 17:20.