Didžiajame NBA titanų mūšyje – ir sėkmingas Domanto Sabonio žaidimas

Domantas Sabonis svariai prisidėjo prie „Oklahoma City Thunder“ komandos pastangų, bet to neužteko, kad su ekipos draugais švęstų pergalę istoriškai svarbiose rungtynėse. Pirmą kartą priešingose barikadų pusėse susitiko Russellas Westbrookas ir Kevinas Durantas, kurie anksčiau kartu keldavo siaubą visiems „Thunder“ varžovams.

R.Westbrooko (kairėje) ir K.Duranto mūšyje sudalyvavo ir D.Sabonis (antrame plane).<br>AP nuotr.
K.Durantas žaidė žvėriškai.<br>AP nuotr.
„Thunder“ ir „Warriors“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Nov 4, 2016, 6:18 AM, atnaujinta May 9, 2017, 4:10 PM

Šįkart K.Durantas vilkėjo NBA vicečempionės „Golden State Warriors“ komandos marškinėlius ir visiškai nesigailėjo buvusios komandos. „Warriors“ išvykoje šventė pergalę 122:96.

Prie Stepheno Curry kariaunos prisijungęs K.Durantas per 39 minutes pelnė 39 taškus (dvitaškiai: 8/13, tritaškiai: 7/11, baudų metimai: 2/3), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart prasižengė ir dukart suklydo.

D.Sabonis šiose rungtynėse išvengė nereikalingų pražangų ir sėkmingai išnaudojo suteiktas minutes. Starto penkete žaidęs ir „Thunder“ trenerio pagyrimų dėl darbštumo aikštėje sulaukęs lietuvis žaidė 27 minutes. Jis pelnė 13 taškų (dvitaškiai: 5/11, tritaškiai: 1/1), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, dukart prasižengė ir padarė dvi klaidas.

Vasarą su K.Durantu atsisveikinęs R.Westbrookas pelnė 20 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Thunder“ komandoje rezultatyviausiai žaidė 21 tašką pelnęs Victoras Oladipo.

„Warriors“ ekipoje S.Curry surinko 21 tašką ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, Klay Thompsonas pelnė 18 taškų.

Rezultatai

„Orlando Magic“ – „Sacramento Kings“ 102:94 (23:29, 33:21, 28:28, 18:16)

„Cleveland Cavaliers“ – „Boston Celtics“ 128:122 (36:25, 32:26, 32:32, 28:39)

„Milwaukee Bucks“ – „Indiana Pacers“ 125:107 (29:30, 34:27, 27:22, 35:28)

„Minnesota Timberwolves“ – „Denver Nuggets“ 99:102 (37:25, 24:30, 14:33, 24:14)

„Golden State Warriors“ – „Oklahoma City Thunder“ 122:96 (31:32, 37:11, 30:27, 24:26)