„Sūduva“ LMKL čempionate nušlavė „Aistes“

Ketvirtąją pergalę iš eilės Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Marijampolės „Sūduva“ (4/1), kuri namuose 86:57 (22:8, 27:14, 18:16, 19:17) įtikinamai nugalėjo Kauno „Aistes-LSU“ (1/4).

„Sūduvos“ krepšininkės<br>bcsuduva.lt
Daugiau nuotraukų (3)

Nov 5, 2016, 4:26 PM, atnaujinta May 9, 2017, 1:20 PM

Susitikimo pradžioje iniciatyva priklausė „Sūduvai“, kuri įpusėjus kėliniui jau turėjo dviženklį pranašumą – 12:2. Per kėlinį šeimininkės kaunietėms leido pelnyti vos 8 taškus, o pačios susikrovė saugų pranašumą – 22:8.

Antrąjį ketvirtį 8:2 pradėjo kaunietės ir sumažino deficitą iki vienženklio – 16:24. Per likusią kėlinio dalį „Sūduva“ spurtavo 20:6 ir susikrovė 22 taškų pranašumą (44:22), o prieš antrąją rungtynių dalį buvo dar toliau pabėgusios nuo varžovių – 49:22.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje keitėsi mažai. Marijampolietės apsukų nemažino ir įpusėjus kėliniui pirmavo 58:32, o prieš ketvirtą kėlinį „Sūduvos“ pranašumas siekė 29 taškus – 67:38. Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas, kurio metu Rimvydo Samulėno auklėtinės įtvirtino savo pergalę – 86:57.

„Sūduva“: Laura Svarytė 22 (7 atk. kam.), Arina Bilotserkivska ir Neringa Skadaitė po 12, Rita Milieškienė ir Kateryna Dobrikova po 10.

„Aistės-LSU“: Dalia Wydra 14 (6 atk. kam.), Dovilė Saurazaitė 12, Gintarė Paulauskaitė 9