Pelnęs vos 5 taškus J. Valančiūnas pasišaipė iš garsaus leidinio reitingo

„Raptors“ iškovojo ketvirtąją pergalę NBA čempionate<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

Nov 5, 2016, 7:09 AM, atnaujinta May 9, 2017, 2:24 PM

Toronto Raptors“ ekipos vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas sužaidė nerezultatyviausias šio sezono rungtynes, tačiau „Raptors“ iškovojo ketvirtąją pergalę NBA čempionate. Kanados komanda penktoje pirmenybių akistatoje 96:87 (25:27, 27:19, 23:26, 21:15) įveikė „Miami Heat“ (2/3).

J. Valančiūnas per 28 žaidimo minutes atliko vos du metimus ir tepelnė 5 taškus (dvitaškiai 1/2, baudų metimai 3/4). Tiesa, atkovojo 11 kamuolių, blokavo 2 varžovų metimus, vieną kamuolį perėmė ir dukart suklydo bei surinko 3 asmenines pražangas.

„Raptors“ ekipai net 34 taškus pelnė DeMaras DeRozanas (14/26 pataikymas), 20 – nuo suolo kilęs Terrence'as Rossas, 13 pridėjo Kyle'as Lowry.

„Heat“ gretose žibėjo tiesioginis J. Valančiūno oponentas Hassanas Whiteside'as, pelnęs 21 tašką ir atkovojęs 16 kamuolių. 17 taškų surinko slovėnas Goranas Dragičius, 16 – Tyleris Johnsonas.

Tai buvo penktos rungtynės iš eilės, kai D. DeRozanas peržengė 30 taškų ribą. Jis pagerino klubo rekordą, priklausiusį Mike'ui Jamesui, kuris keturiskart aikštę buvo palikęs pelnęs daugiau kaip 30 taškų.

D. DeRozanas šį sezoną kol kas renka po 35,8 taško, ir tai geriausias sezono startas nuo 1986-87 metų, kai Michaelui Jordanui 30 arba daugiau taškų pavyko pelnyti pirmose šešiose rungtynėse.

„Jis vis dar 46-tas žaidėjas lygoje, – iš garsaus sporto leidinio „Sports Illustrated“ prieš sezoną sudaryto žaidėjų reitingo šaipėsi J. Valančiūnas. – Tačiau mums jis nr. 1“.

Reguliariajame sezone „Raptors“ ketvirtą kartą iš eilės įveikė Majamio komandą. „Heat“ trečiajame kėlinyje sugebėjo grąžinti intrigą, nors „Raptors“ persvara jau buvo pasiekusi 16 taškų. Vis dėlto paskutinįjį ketvirtį šeimininkai pradėjo spurtu 7:0 ir nukeliavo iki pergalės.

Penktadienio rungtynių rezultatai.

„Toronto Raptors“ – „Miami Heat“ 96:87 (25:27, 27:19, 3:26, 21:15)

„Chicago Bulls“ – „New York Knicks“ 104:117 (23:32, 34:24, 24:28, 23:33)

„Washington Wizards“ – „Atlanta Hawks“ 95:92 (19:19, 29:16, 23:28, 24:29)

„Brooklyn Nets“ – „Charlotte Hornets“ 95:99 (23:23, 27:20, 20:30, 25:26)

„Memphis Grizzlies“ – „Los Angeles Clippers“ 88:99 (20:23, 15:30, 22:23, 31:23)

„New Orleans Pelicans“ – „Phoenix Suns“ 111:112, po pratęsimo (29:30, 32:28, 18:23, 23:21; 9:10)

„Dallas Mavericks“ – „Portland Trail Blazers“ 95:105 (26:26, 26:29, 24:24, 19:26)

„Utah Jazz“ – „San Antonio Spurs“ 86:100 (17:27, 24:26, 25:29, 20:18)

„Los Angeles Lakers“ – „Golden State Warriors“ 117:97 (24:15, 41:34, 28:33, 24:15).