Domantas Sabonis žaidė ilgai, o „Thunder“ iškovojo pergalę

D.Sabonis žaidė 25 minutes ir pelnė 6 taškus.<br>AFP/ „Scanpix“ nuotr. iš archyvo

Nov 6, 2016, 6:42 AM, atnaujinta Apr 18, 2017, 5:58 PM

Sėkmingą NBA sezono startą pratęsė „Oklahoma City Thunder“ krepšininkai, kurių gretose rungtyniauja ir lietuvis Domantas Sabonis. Penktą pergalę iš šešių galimų iškovojusi „Thunder“ 112:92 (32:25, 27:28, 31:19, 22:20) nugalėjo „Minnesota Timbervolwes“.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Oklahomos ekipa, kuri varžovams nė karto neleido išsiveržti į priekį ir didžiąją pirmo kėlinio dalį turėjo 5–7 taškų pranašumą. Daugiausia Karlo Anthony Townso pastangomis įpusėjus antrajam ketvirčiui „Timbervolwes“ sugebėjo pirmą kartą atsidurti pirmaujančių vaidmenyje (42:41), tačiau didžiąją pertrauką Minesotos krepšininkai pasitiko turėdami šešių taškų deficitą – 53:59.

Tik prasidėjus trečiajam kėliniui mačui teisėjavęs lietuvis Gediminas Petraitis techninę pražangą skyrė Russelui Westbrookui, tačiau tai vieno „Thunder“ lyderių iš vėžių neišmušė – po minutės jis įsūdė dvitaškį, pelnydamas jau 20-ą savo tašką per rungtynes (63:56). Po šio epizodo įspūdingai atkarpą laimėjusi „Thunder“ susikrovė 20 taškų pranašumą (81:61) ir arčiau varžovų neprisileido iki pat susitikimo pabaigos.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Sabonis per 25 minutes pelnė 6 taškus (3/6 dvit., 0/3 trit.), atkovojo penkis kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų, vieną bloką bei triskart prasižengė.

„Manau, pirmoje rungtynių pusėje atlikome gana gerą darbą ir žinojome, kad galime žaisti dar geriau. Antroje dalyje sugrįžome stipresni ir užsitikrinome pergalę“, – po mačo sakė D.Sabonis.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė R.Wesbrookas, pelnęs 28 taškus, Enesas Kanteras pridėjo 20, o Stevenas Adamsas – 14. Minesotos ekipoje dviženklį taškų skaičių surinko vos du žaidėjai: K.Townsas (33 tšk.) bei Shabazzas Muhammadas (15 tšk.).