Stepono Babrausko tritaškis „Pieno žvaigždėms“ dovanojo pergalę

Dramatišką pergalę Baltijos krepšinio lygoje (BBL) iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (5-0). Ramūno Cvirkos auklėtiniai svečiuose 59:58 (20:13, 13:23, 16:15, 10:7) pranoko Valmieros „Valmiera/ORDO“ (2-2) krepšininkus.

S.Babrauskas smeigė pergalingą tritaškį.<br>P.Mantauto nuotr.

bcpienozvaigzdes.lt ir lrytas.lt inf.

Nov 8, 2016, 8:18 PM, atnaujinta Apr 18, 2017, 10:38 AM

Ketvirtojo kėlinio viduryje šeimininkai dar pirmavo 57:51, o šiame nerezultatyviame mače tai buvo solidus pranašumas. Vilmantas Dilys pataikė dvitaškį, Derrickas Low smeigė tritaškį ir skirtumas tapo minimalus (56:57).

Likus žaisti pustrečios minutės Lauris Blausas pataikė dvitaškį ir padidino latvių pranašumą iki 58:56. Vos po 14 sekundžių Steponas Babrauskas smeigė tritaškį, ir kaip vėliau paaiškėjo tai buvo paskutinieji susitikimo taškai.

„Pieno žvaigždžių“ komandoje debiutavo Tyleris Larsonas, kuris per 13 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, 1 kartą suklydo ir 1 sykį prasižengė.

„Pieno žvaigždės“: Steponas Babrauskas ir Egidijus Dimša (9 atk. kam.) po 13, Andrejus Agafonovas (9 atk. kam.) ir Derrickas Low po 12.

„Valmiera/ORDO“: Janis Kaufmanis 16, Arturas Beržinis 11, Maurice'as Walkeris 7.