Jonas Mačiulis žaidė naudingai, tačiau „Real“ suklupo prieš nenugalimą CSKA

Be pralaimėjimų Eurolygoje žengianti Maskvos CSKA turėjo gerokai paplušėti, jog pergalingos serijos nenutrauktų Madrido „Real“. Penktadienį Rusijoje vykusiose rungtynėse CSKA buvo atsilikęs dviženkliu taškų skirtumu, o pergalę prieš „Real“, kurioje geriausias sezono rungtynes sužaidė Jonas Mačiulis, iškovojo vos vienu tašku – 91:90.

21 Sergio Llullo taškas nepadėjo parklupdyti CSKA.<br>AFP/Scanpix nuotr. iš archyvo

Nov 11, 2016, 10:06 PM, atnaujinta Apr 18, 2017, 4:23 AM

Pirmame kėlinyje „Real“ startavo įspūdingai bei įgijo net 13 taškų persvarą (21:8). Prie sėkmingos „karališkojo“ klubo atkarpos sėkmingai prisidėjo ir J.Mačiulis, vien per pirmą ketvirtį pelnęs 9 taškus.

Vis dėlto kėlinį 26:17 laimėję „Real“ krepšininkai sustojo: CSKA atkarpą antro ketvirčio pradžioje laimėjo 14:0 bei išsiveržė į priekį. Rusijos ekipos persvara vis augo ir dar prieš didžiąją pertrauką tapo dviženklė (34:47).

Priartėti prie varžovų „Real“ pavyko tik ketvirtame kėlinyje. Likus žaisti 25 sekundes CSKA pranašumas tapo minimalus (87:86), tačiau persverti rezultato ispanų ekipa taip ir nesugebėjo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Nando de Colo, pelnęs 28 taškus. „Real“ gretose išsiskyrė Sergio Llullas, kurio sąskaitoje – 21 taškas. J.Mačiulis „Real“ ekipai pelnė 11 taškų (1/2 baud., 2/2 dvit., 2/2 trit.), atkovojo šešis kamuolius, perėmė du bei atliko vieną bloką. 21 minutę žaidęs lietuvis taip pat tris kartus prasižengė.

Kitame susitikime Stambulo „Galatasaray“ 89:87 palaužė Pirėjo „Olympiacos“ pasipriešinimą bei iškovojo pirmą pergalę Eurolygoje. Po vieną pergalę šį sezoną iškovojo tik du klubai – „Galatasaray“ ir Kauno „Žalgiris“.

Nugalėtojams Justinas Dentmonas pelnė 22 taškus, o pralaimėjusių gretose išsiskyrė Vangelis Mantzaris – 19 taškų.