Prienuose – rimtas iššūkis „Žalgiriui“: „Vytautas“ parodė charakterį

Prienų-Birštono „Vytautas“ apsunkino vakarą Kauno „Žalgiriui“ ir Šarūnui Jasikevičiui. Lietuvos čempionai sekmadienį iškovojo pergalę, bet dėl jos turėjo labai rimtai pasidraskyti.

Kauno klubas šventė pergalę.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Nov 13, 2016, 5:42 PM, atnaujinta Apr 18, 2017, 1:55 AM

Po dar vieno pralaimėjimo Eurolygoje į Lietuvos krepšinio lygą (LKL) sugrįžę žalgiriečiai 63:55 (14:15, 25:14, 11:17, 13:9) įveikė „Vytauto“ krepšininkus, kurie įpusėjus ketvirtajam kėliniui atsiliko vos 53:57.

Kai A.Lima nepataikė baudos metimų, „Vytautas“ priartėjo 55:57.

Š.Jasikevičius rankomis suplojo, kai kitoje atakoje L.Westermannas pataikė gana sudėtingą metimą (59:55). Tuo pasigirti V.Šeškus negalėjo, nes M.Kupšas puolime prasižengė ir suteikė Kauno klubui progą nutolti toliau, bet šeimininkai perėmė kamuolį.

Likus žaisti 3 minutes V.Čižauskas sužingsniavo, bet B.Motumas laisvas tritaškio nepataikė.

Dvi minutes komandos nesėkmingai atakavo ir klydo, o rezultatas nesikeitė. Likus žaisti minutę „Žalgiris“ pirmavo 59:55.

Galiausiai tylą nutraukė A.Lima, kuriam pavyko įmesti per rankas – 61:55. V.Čižauskas mėgino atsakyti tritaškiu, bet kamuolys net nelietė lanko.

„Žalgiriui“ gražiu dėjimu pavyko dar padidinti skirtumą – 63:55. Buvo likę žaisti 7 sekundes ir galiausiai „Žalgiris“ šventė pergalę.

„Tai, kaip žaidė nedžiugina nei mūsų, nei sirgalių, nei klubo. Problemų reikia ieškoti tarp žaidėjų, nes mes paprasčiausiai nesusikalbame“, – po dvikovos sakė Paulius Jankūnas.

„Žalgirio“ komandoje 15 taškų pelnė P.Jankūnas, o K.Pangosas surinko 10 taškų. Daugiau žalgiriečių dviženklės taškų ribos nepasiekė. B.Motumas ir A.Lima surinko po 9 taškus.

„Vytauto“ komandoje A.Valeika pelnė 12 taškų, S.Kulvietis ir M.Kupšas – 11, o T.Delininkaitis surinko 10.