D. Sabonis gavo skaudžią pamoką, „Thunder“ patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės

D.Sabonis.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Rungtynių akimirkos.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

Nov 14, 2016, 5:20 AM, atnaujinta Apr 18, 2017, 1:29 AM

Oklahoma City Thunder“ ekipa sezoną pradėjo galingai, tačiau dabar yra įkritusi į gilią duobę. Domanto Sabonio komanda šį kartą namie 117:119 (13:27, 34:30, 37:25, 33:37) nusileido „Orlando Magic“ krepšininkams. Tai buvo jau trečias iš eilės „Thunder“ pralaimėjimas.

D.Sabonis aikštėje praleido 18 minučių ir per jas pelnė 3 taškus (0/2 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius, tris kartus prasižengė ir suklydo du kartus.

Paskutinę minutę „Thunder“ dar pirmavo 117:114, bet Evanas Fournier smeigė tritaškį, o kitoje aikštės pusėje netikslus buvo Russellas Westbrookas.

Pergalingą dvitaškį, likus žaisti 0,4 sek. pataikė buvęs „Thunder“ narys Serge'as Ibaka.

Šią vasarą į Orlandą iškeistas S.Ibaka pirmą kartą žaidė prieš buvusią komandą ir tą darė labai efektingai – pasiekė karjeros rezultatyvumo rekordą, surinkęs 31 tašką. Jis taip pat atkovojo 9 kamuolius ir blokavo keturis metimus.

D.Sabonis niekaip nesusitvarkė su S.Ibaka ir trečio kėlinio pabaigoje sėdo ant suolo bei nuo jo nebepakilo.

Būtent S.Ibakos vietą po mainų „Thunder“ ekipoje užėmė D.Sabonis.

„Thunder“ ekipoje trigubą dviženklį surinko R.Westbrookas – 41 tašakas (14/18 dvit., 0/3 trit., 13/18 baud. met.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 16 rezultatyvių perdavimų.