Jonas Valančiūnas pasiekė sezono rekordą – „Raptors“ laimėjo Denveryje

Jonas Valančiūnas sulaukė rekordinio Dwane'o Casey pasitikėjimo šiame sezone ir svariai prisidėjo prieš aštuntosios „Toronto Raptors“ (8 perg./4 pral.) pergalės NBA pirmenybėse. Kanados klubas 113:111  (29:19, 23:38, 25:25, 25:20, 11:9) svečiuose po pratęsimo palaužė „Denver Nuggets“ (4/8).

J.Valančiūnas buvo naudingas.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

2016-11-19 07:13, atnaujinta 2017-04-17 14:06

J.Valančiūnas aikštėje praleido net 37 minutes – rekordiškai ilgai šiame sezone. Uteniškis per šį laiką pelnė 15 taškų ((6/9 dvitaškiai, 3/7 baudos), atkovojo 9 kamuolius, blokavo vieną metimą ir keturis kartus prasižengė.

Iki pratęsimo pabaigos likus žaisti dvi sekundes, J.Valančiūnas stojo mesti dviejų baudos metimų – „Raptors“ tuo metu pirmavo 112:111.

Centras pataikė pirmą metimą, o antras buvo netikslus, tačiau likusių sekundžių „Nuggets“ krepšininkams neužteko.

Fenomelią sezono pradžią toliau pratęsė DeMaras DeRozanas, „Raptors“ klubui pelnęs 30 taškų (12/24 dvit.). Už J.Valančiūną vienintelis ilgiau žaidęs Kyle'as Lowry pelnė 18 taškų ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

Denverio ekipai Emmanuelis Mudiay ir Wilsonas Chandleris surinko po 25 taškus, 21 pridėjo italas Danilo Gallinari.