Per Padėkos dieną – „Spurs“ latvio pastangos NBA čempionate įveikti „Bucks“

Latvis D.Bertanis<br>AFP nuotr.

Nov 25, 2016, 9:40 PM, atnaujinta Apr 17, 2017, 2:26 AM

Penktadienį per JAV švenčiamą Padėkos dieną pergalę NBA čempionate įsirašė „San Antonio Spurs“ (13/3) klubas, išvykoje 109:103 (22:32, 24:16, 29:26, 34:29) sugebėjęs palaužti „Boston Celtics“ (9/7) krepšininkus.

Paskutinę mačo minutę šeimininmkai atsiliko vos trimis taškais – 101:104, bet jau kitoje atakoje Patrickas Millsas padidino svečių atotrūkį iki 107:101. „Bucks“ nesugebėjo atsitiesti.

Geriausias sezono rungtynes sužaidė latvis Dairis Bertanis, kuris per 23 minutes pelnė 15 taškų (3/3 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai), sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį.

Rezultatyviau už D.Bertanį rungtyniavo 25 taškus įmetęs Kawhi Leonardas (9 atk. kam.) ir P.Millsas – 19 taškų. 15 (12 atk. kam.) pridėjo Davidas Lee.

Pralaimėjusiems Isaiah Thomasas surinko 24 taškus (8 rez. perd.), Avery Bradley – 19 (8 atk. kam.), Jae‘us Crowderis – 18, Alas Horfordas – 12 taškų (10 atk. kam.).