Deividas Dulkys siautė Ispanijos čempionato rungtynėse

D.Dulkys.<br>„Facebook“ nuotr.

krepsinis.net ir lrytas.lt inf.

Dec 3, 2016, 11:17 PM, atnaujinta Feb 10, 2018, 12:54 AM

Ispanijos krepšinio čempionate šeštadienį tris lietuvius savo gretose turinti Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus“ (4 pergalės ir 7 pralaimėjimai) ekipa namuose 80:67 (17:11, 23:26, 17:18, 23:12) pranoko Badalonos „Joventut“ (3/8) klubą su Šarūnu Vasiliausku.

Deividas Dulkys sužaidė įspūdingas rungtynes: per 35 minutes įmetė 24 taškus (4/4 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 4/5 baudos metimai), sugriebė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, perėmė 2 kamuolius, 2 kartus suklydo, 2 sykius pažeidė taisykles, surinko 31 naudingumo balą ir buvo rezultatyviausias savo komandoje.

Eimantas Bendžius ant parketo praleido 33 minutes, per kurias pelnė 12 taškų (4/7 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), atkovojo 8, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 3 pražangas, kartą suklydo, 2 sykius pažeidė taisykles ir mačą baigė su 16 naudingumo balų. 7 minutes žaidęs Osvaldas Matulionis pasižymėjo 3 taškais (0/1 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), 2 atkovotais kamuoliais, išprovokuota pražanga, gauta pražanga ir 4 naudingumo balais.

Vos 8 minutes rungtyniavęs Š.Vasiliauskas įmetė 3 taškus (1/1 tritaškiai), kartą pažeidė taisykles ir surinko 2 naudingumo balus.