Be jokio gailesčio: Vilniaus „Lietuvos rytas“ tiesiog nušlavė „Šiaulius“

Vilniaus „Lietuvos rytas“ surengė paprasčiausią treniruotę. Taip būtų galima apibūdinti sekmadienio rungtynes su „Šiaulių“ krepšininkais. Tomo Pačėso auklėtiniai išliejo visą pyktį po praėjusio turo pralaimėjimo Kauno „Žalgiriui“ ir „Šiauliai“ neturėjo jokių šansų bent šiek tiek priešintis.

„Lietuvos ryto“ ir „Šiaulių“ rungtynės.<br>G.Šiupario nuotr.

Dec 4, 2016, 6:47 PM, atnaujinta Feb 10, 2018, 12:47 AM

„Lietuvos rytas“ pirmajame kėlinyje spurtavo 11:2 ir ketvirtį laimėjo 30:5. Vilniaus komanda Šiauliuose šeimininkus sumalė 104:60 (30:5, 25:21, 17:13, 32:21).

„Šiauliams“ tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės.

Po dviejų kėlinių „Lietuvos rytas“ pirmavo 55:26 ir didžiausiu rungtynių klausimu tapo, ar Vilniaus komandai pavyks peržengti šimto taškų ribą.

„Lietuvos rytui“ tai pavyko padaryti ir taškus pelnė buvęs „Šiaulių“ krepšininkas Rokas Giedraitis. Po jo metimo likus žaisti pusantros minutės „Lietuvos rytas“ pirmavo 101:55.

J.Akognonas šiose rungtynėse pelnė 23 taškus. D.Gailiaus sąskaitoje – 18 taškų, o R.Broadusas pridėjo 15 taškų.

M.Jucikas „Šiaulių“ komandoje pelnė 18 taškų ir atkovojo 9 kamuolius, o M.Bowmanas surinko 17 taškų.

„Lietuvos ryto“ komandoje atsarginių suolelis surinko 45 taškus, o „Šiaulių“ – vos 5.

Statistika.

„Šiauliai“ – „Lietuvos rytas“

Dvitaškiai: 22/54 (40 proc.) – 21/39 (53 proc.)

Tritaškiai: 4/21 (19 proc.) – 16/33 (48 proc.)

Baudų metimai: 4/7 (57 proc.) – 14/19 (73 proc.)

Atkovoti kamuoliai: 36 – 44

Rezultatyvūs perdavimai: 17 – 27

Klaidos: 18 – 11

Rezultatai

Utenos „Juventus“ – Klaipėdos „Neptūnas“ 91:97 (14:29, 30:19, 27:26, 20:23)

„Šiauliai“ – Vilniaus „Lietuvos rytas“ 60:104 (5:30, 21:25, 13:17, 21:32)

Panevėžio „Lietkabelis“ – Prienų-Birštono „Vytautas“ 71:66 (21:23, 17:13, 13:16, 20:14)