Dainius Adomaitis ir „Neptūnas“ Utenoje pranoko Antano Sireikos „Juventus“

D.Adomaitis.<br>M.Kulbio nuotr.

Dec 4, 2016, 5:44 PM, atnaujinta Feb 10, 2018, 12:47 AM

Lietuvos rinktinės trenerio Dainiaus Adomaičio ir buvusio nacionalinės komandos vairininko Antano Sireikos akistata Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pateikė intriguojančių akimirkų. Klaipėdos „Neptūnas“ galingai pradėjo rungtynes, tačiau ketvirtajame kėlinyje turėjo rimtai pasistumdyti, kad įsirašytų pergalę.

Klaipėdos klubas išvykoje 97:91 (29:14, 19:30, 26:27, 23:20) nugalėjo Utenos „Juventus“ komandą ir taip nutraukė šeimininkų trijų iš eilės pergalių seriją.

„Neptūnui“ tai buvo antroji pergalė iš eilės.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti pustrečios minutės rezultatas buvo 88:88, tačiau tada „Neptūnas“ surengė spurtą 7:0 ir išsiveržė 95:88.

„Neptūno“ komandoje J.Baronas pelnė 25 taškus. Po 12 taškų pelnė M.Kačinas, J.Grantas, T.Klimavičius ir L.Drew.

„Juventus“ komandoje V.Šulskis pelnė 24 taškus. Jis atkovojo 10 kamuolių. V.Vasylius pelnė 19 taškų.

Rezultatai

Utenos „Juventus“ – Klaipėdos „Neptūnas“ 91:97 (14:29, 30:19, 27:26, 20:23)

„Šiauliai“ – Vilniaus „Lietuvos rytas“ 60:104 (5:30, 21:25, 13:17, 21:32)

Panevėžio „Lietkabelis“ – Prienų-Birštono „Vytautas“ 71:66 (21:23, 17:13, 13:16, 20:14)