EUROLYGA

Deividas Dulkys Ispanijoje žaidė tarsi žvėris

D.Dulkys.<br>„Facebook“ nuotr.

Dec 4, 2016, 3:32 PM, atnaujinta Feb 10, 2018, 12:48 AM

Jonas Mačiulis ir Tadas Sedekerskis Ispanijos čempionate sekmadienį džiaugėsi pergalėmis. T.Sedekerskio atstovaujama „Baskonia“ komanda išvykoje 94:60 (29:12, 18:13, 27:16, 20:19) nugalėjo „Real Betis“ krepšininkus.

T.Sedekerskis žaidė 10 minučių ir pelnė 5 taškus. Jis pataikė vienintelį mestą dvitaškį ir vieną tritaškį iš dviejų. T.Sedekerskis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, kartą suklydo ir surinko 7 naudingumo balus.

„Baskonia“ komandoje rezultatyviausias buvo Tornike Shengelia, kuris pelnė 14 taškų. „Real Betis“ komandoje Nikola Radičevičius pelnė 13 taškų.

Eurolygos mūšiui su Kauno „Žalgiriu“ besiruošianti „Real“ komanda nesunkiai 92:76 (23:12, 24:20, 24:19, 21:25) nugalėjo Fuenlabrados „Montakit“ krepšininkus.

J.Mačiuliui šįkart buvo leista žaisti 20 minučių. Per jas Lietuvos rinktinės krepšininkas pelnė 8 taškus (dvitaškiai: 1/5, tritaškiai: 2/3), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 7 naudingumo balus.

„Real“ komandoje dvigubą dviženklį užfiksavo Luka Dončičius. Jis pelnė 23 taškus ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Montakit“ komandoje Xavier Rey pelnė 16 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

Sugrįžo po traumos

Ispanijoje žaidė ir daugiau lietuvių. Saragosos „Tecnyconta“ krepšininkai 71:59 (13:14, 15:18, 21:4, 22:23) nugalėjo „Iberostar“ klubą, kuriame žaidžia Marius Grigonis.

„Tecnyconta“ turi du lietuvius. Po traumos grįžęs Martynas Gecevičius per tris minutes pelnė 3 taškus (dvitaškiai: 0/1, tritaškiai: 1/5), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo pražangą, padarė dvi klaidas. Jo naudingumas – minus vienas balas.

Adas Juškevičius per 18 minučių pelnė 1 tašką (dvitaškiai: 0/1, baudų metimai: 1/1), atkovojo kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, 2 kartus suklydo. Jo naudingumas – minus trys balai.

Stevanas Jelovacas nugalėtojų komandoje pelnė 17 taškų.

M.Grigonis per 24 minutes pelnė 12 taškų (dvitaškiai: 2/4, tritaškiai: 2/5, baudų metimai: 2/ 3), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, keturiskart suklydo. Jis surinko 8 naudingumo balus.

Geriausias mačas

Lietuvių mūšis įvyko ir kitose rungtynėse.

Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus Obradoiro“ komanda 80:67 (17:11, 23:26, 17:18, 23:12) nugalėjo Badalonos „Joventut“ ekipą.

Pirmosios komandos marškinėlius vilki Deividas Dulkys, Eimantas Bendžius ir Osvaladas Matulionis, o „Joventut“ – Šarūnas Vasiliauskas.

D.Dulkys per 35 rungtynes pelnė 24 taškus (dvitaškiai: 4/4, triaškiai: 4/7, baudų metimai: 4/5), atkovojo 4 kamuolius, perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, dukart suklydo ir surinko 31 naudingumo balą. D.Dulkiui tai buvo geriausios rungtynės Ispanijoje.

E.Bendžius žaidė 27 minutes ir pelnė 12 taškų (dvitaškiai: 4/7, tritaškiai: 0/2, baudų metimai: 4/4), atkovojo 8 kamuolius, perėmė kamuolį, padarė klaidą ir surinko 16 naudingumo balų.

O.Matulionis per tris minutes pelnė 3 taškus. Jis pataikė vieną mestą tritaškį ir prametė dvitaškį bei atkovojo 2 kamuolius ir surinko 4 naudingumo balus.

Š.Vasiliauskas per 12 minučių pelnė 3 taškus. Jis pataikė vienintelį mestą tritaškį.