Jonas Valančiūnas tiesiog pranyko, bet „Raptors“ sužaidė kosminį kėlinį

J.Valančiūnui suspindėti nepavyko.<br>AP nuotr.

Dec 4, 2016, 7:47 AM, atnaujinta Feb 10, 2018, 12:53 AM

Jonas Valančiūnas vos dviem taškais prisidėjo prie įspūdingos „Toronto Raptors“ pergalės. „Raptors“ krepšininkai naktį iš šeštadienio į sekmadienį fantastiškai sužaidė lemiamą kėlinį ir be jokio gailesčio 128:84 (32:22, 30:25, 24:23, 42:14) nušlavė „Atlanta Hawks“ komandą.

„Raptors“ komanda pataikė 13 tritaškių ir taip pakartojo klubo rekordą. Tolimus metimus nugalėtojai mėtė 54 procentų taiklumu (13/24). Po šios pergalės „Raptors“ Rytų konferencijoje išsilygino su NBA čempione „Cleveland Cavaliers“ ekipa.

J.Valančiūnas šiose rungtynėse liko savo šešėlyje. 20 minučių žaidęs Lietuvos rinktinės centras pelnė 2 taškus, pataikęs vieną dvitaškį iš keturių mestų. Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir padarė tris klaidas.

Jau rungtynių pradžioje J.Valančiūnas greitai dukart prasižengė ir buvo priverstas sėsti ant suolo. „Raptors“ krepšininkus vertinantis sirgalių portalas „Raptors Republic“ jam parašė „B-“ balą. Tai – žemiausias balas visoje komandoje.

Tiesioginis J.Valančiūno varžovas Dwightas Howardas dominavo po krepšiais. 27 minutes žaidęs centras pelnė 10 taškų ir atkovojo net 17 kamuolių.

„Raptors“ komandoje 21 tašką pelnė DeMaras DeRozanas, o Patrickas Pattersonas surinko 17. „Hawks“ komandoje po 15 taškų pelnė Timas Hardaway jaunesnysis ir Dennisas Schroderis.