NBA: Donatą Motiejūną suviliojęs „Nets“ klubas ir vėl krito

„Nets“ ir „Bucks“ rungtynės.<br>AP nuotr.

2016-12-04 08:22, atnaujinta 2018-02-10 00:53

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį NBA buvo sužaisti devyni mačai. Donatui Motiejūnui sutartį pasiūlysi „Brooklyn Nets“ komanda 103:112 pralaimėjo „Milwaukee Bucks“ krepšininkams. „Nets“ ir D.Motiejūnas jau sutarė, tačiau laukia „Houston Rockets“ komandos reakcijos. D.Motiejūnas yra laisvasis apribotas agentas, tad jeigu „Rockets“ pasiūlys bent šiek tiek geresnę sutartį, lietuvis automatiškai sugrįš į Hjustoną.

„Nets“ krepšininkai išlieka priešpaskutine Rytų konferencijos komanda.

Bruklino klubui tai buvo antroji nesėkmė iš eilės. Ši komanda turi penkias pergales ir vos vienu laimėtu maču lenkia absoliučias NBA autsaideres „Dallas Mavericks“ ir „Philadelphia 76ers“ ekipas.

„Nets“ komandą šiose rungtynėse į priekį vedė Bojanas Bogdanovičius, kuris pelnė 24 taškus. „Bucks“ komandoje 20 taškų pelnė Johnas Hensonas.

Dominuojančią jėgą vėl demonstravo 2015 metų NBA naujokų biržos pirmasis šaukimas Karlas Anthony Townsas. Praėjusio sezono geriausias metų naujokas pelnė 27 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir padėjo per pratęsimą „Minnesota Timberwolves“ komandai 125:120 išvykoje palaužti „Charlotte Hornets“ krepšininkus.

K.A.Townsas per pratęsimą pelnė 6 taškus ir dviem baudų metimais leido savo komandai užsitikrinti pergalę. Zackas La Vine pridėjo 17 taškų, o Ricky Rubio pelnė 9 taškus ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų. „Timberwolves“ užbaigė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 8,9 sekundės pratęsimą išplėšė Andrew Wigginsas. Jis iš viso pelnė 29 taškus.

Kemba Walkeris „Hornets“ komandoje pelnė 22 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.