Robertas Javtokas prabilo tritaškiais, o „Žalgiris“ sumalė „Dzūkiją“

Kauno „Žalgiris“ tęsia pergalių seriją. Šarūnas Jasikevičius su savo komanda turėjo gan lengvą pasivaikščiojimą, kai apsilankė Alytuje. „Žalgiris“ vietos „Dzūkijos“ krepšininkus pamokė jau pirmajame ketvirtyje, kai jį laimėjo 31:12. Ir nors žalgiriečiai po trečiajame kėlinyje atsipalaidavo, šventė triuškinamą pergalę 94:61 (31:12, 23:8, 19:26, 21:15).

R.Javtokas mėtė tritaškius.<br>P.Mantauto nuotr.

Dec 5, 2016, 8:33 PM, atnaujinta Feb 10, 2018, 12:30 AM

„Žalgiriui“ tai buvo 12-oji pergalė Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) arba penktoji iš eilės, jeigu skaičiuosime kartu su Eurolyga.

Paskutinį kartą „Žalgiris“ pralaimėjo Maskvos CSKA krepšininkams 86:95. Tai įvyko lapkričio 18 dieną.

Šiose rungtynėse Robertas Javtokas pradžiugino sirgalius, kai ketvirtajame kėlinyje pataikė tritaškį. Itin retai iš toli atakuojantis centras laimę mėgino ir antrąjį kartą. „Žalgirio“ atsarginių suolelis net pašoko, tačiau antrasis R.Javtoko bandymas buvo netaiklus.

R.Javtoko tai nesustabdė. „Žalgirio“ centras nusprendė pratęsti šventę ir smeigė dar vieną tolimą metimą. R.Javtokas iš viso pelnė 14 taškų.

Pasak lkl.lt, tai buvo pirmieji R.Javtoko tolimi metimai nuo 2015 metų birželio 19 dienos.

Tiek pat taškų pelnė ir Brockas Motumas.

Paulius Jankūnas prie pergalės pridėjo 17 taškų, o Kevinas Pangosas – 15. Žalgiriečiai pataikė 13 tritaškių iš 26 (50 proc.).

„Dzūkijos“ komandoje 14 taškų pelnė G.Navickas, o A.Hernandezas pelnė 11 taškų.

„Dzūkija“ pataikė 8 tritaškius iš 17 (47 proc.).