Kol Latvijos supertalentas siautėjo, Mindaugas Kuzminskas visai nežaidė

K.Porzingis žaidė galingai.<br>USAToday/Scanpix nuotr.

Dec 12, 2016, 6:49 AM, atnaujinta Feb 9, 2018, 11:14 PM

Kristapas Porzingis ir vėl pademonstravo raumenis, o Mindaugas Kuzminskas taip ir nepakilo nuo suolo. „New York Knicks“ krepšininkai 118:112 (32:30, 25:26, 27:19, 34:37) nugalėjo atsigaunantį „Los Angeles Lakers“ klubą nors Niujorko komandos vedlys Carmelo Anthony ir negalėjo pasigirti puikiu taiklumu.

Tačiau šiose rungtynėse nuostabiai žaidė Latvijos krepšinio talentas, kuriam pagyrimus žarstė ir dėl atakų, ir dėl žaidimo gynyboje.

Beje, K.Porzingis po šių rungtynių skirs pinigų Niujorko krepšinio programai. 21 metų latvis šiose rungtynėse blokavo ne vieną metimą, o tai reiškia, kad Niujorko krepšinio programos laukia nebloga suma. Beveik po du blokus per mačą atliekantis K.Porzingis yra pažadėjęs už kiekvieną blokuotą metimą skirti po 500 JAV dolerių specialiai krepšinio programai.

K.Porzingis per 39 minutes pelnė 26 taškus ir atkovojo 12 kamuolių. Latvis blokavo net 7 metimus.

C.Anthony pelnė 13 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Jis pataikė 4 dvitaškius iš 12 ir prametė visus keturis tritaškius. C.Anthony taip pat pataikė 5 baudų metimus iš 6.

Derrickas Rose'as pelnė 25 taškus.

„Lakers“ komandoje 24 taškus pelnė Lou Williamsas, o Luolas Dengas surinko 22 taškus.

M.Kuzminskas paskutinį kartą nuo suolo nepakilo lapkričio 4 dieną.

Rezultatai

„Detroit Pistons“ – „Philadelphia 76ers“ 79:97 (12:32, 23:26, 29:22, 15:17)

„Minnesota Timberwolves“ – „Golden State Warriors“ 108:116 (27:30, 31:30, 30:18, 20:38)

„Oklahoma City Thunder“ – „Boston Celtics“ 99:96 (21:24, 18:19, 28:28, 32:25)

„Phoenix Suns“ – „New Orleans Pelicans“ per pratęsimą 119:120 (31:25, 27:26, 24:25, 28:34, 9:10)

„Los Angeles Lakers“ – „New York Knicks“ 112:118 (30:32, 26:25, 19:27, 37:34)