Latvio K. Porzingio surengtame šou „Knicks“ treneriai į M. Kuzminsko pusę nežiūrėjo

NBA čempionate sėkmingiau žygiuojanti „New York Knicks“ ekipa išvykoje netikėtai krito prieš Arizonos valstijos sostinės atstovus „Phoenix Suns“.  Pastaroji ekipa pergalingai namie sužaidė ketvirtą kartą. Dvigubai daugiau pergalių – jau 14 – turėjusi „Knicks“ nerado rimtų argumentų šeimininkų puolimui ir pralaimėjo po pratęsimo 111:113 (25:31, 21:23, 27:31, 28:16, 10:12). Niujorko klube žaidžiantis Mindaugas Kuzminskas aikštėje buvo vos 4 minutes ir per jas sugebėjo pelnyti vos 1 tašką.

K.Porzingis susistumdė su „Suns“ ekipos žaidėjais.<br>AFP nuotr.

Dec 14, 2016, 7:26 AM, atnaujinta Feb 9, 2018, 10:45 PM

Praėjusiose NBA rungtynėse tik nuo atsarginių žaidėjų suolo akistatą stebėjęs lietuvis šįkart žaidė keturias minutes, per kurias prametė vieną dvitaškį, du tritaškius, pataikė vieną baudą iš dviejų bei kartą  prasižengė.

Tuo tarpu Latvijos krepšinio žvaigždė ir M.Kuzminsko draugas Kristapas Porzingis buvo arti savo rezultatyvumo NBA čempionate rekordo – pelnė 34 taškus, bet jo jo pastangos nuėjo perniek, kai pratęsimo pabaigoje „Suns“ išsiveržė į priekį, o „Knicks“ paskutinėje atakoje, kuriai turėjo beveik 5 sek., nesugebėjo bent išlyginti rezultatą.

Niujorko klubą iš problemų liūno tempęs K.Porzingis pelnė 34 taškus (8/19 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai, 6/7 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo 3 metimus ir 6 sykius prasižengė. Jam pritrūko tim taško, kad pakartotų rezultatyvumo rekordą.

„Knicks“ tris kėlinius vilkosi paskui „Suns“ ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 10 taškų atsilikimą – 75:85. Tačiau tuomet sėkmingai su Arizonos ekipa kovojęs Kyle'as O'Quinnas padėjo Niujorko klubui spurtuoti 13:2 ir jau šeimininkai pirmavo 88:87.

Vos rungtynėse nesusimušęs latvis galėjo išplėšti savo komandai pergalę, tačiau paskutinę ketvirto kėlinio sekundę prametė dvitaškį. Per papildomą laiką Ericas Bledsoe pelnė 6 taškus iš eilės ir padėjo „Suns“ klubui iškovoti vos ketvirtą pergalę namuose.

„Suns“: Ericas Bledsoe 31 (8 atk. kam.), Brandonas Knightas 14, Marquese'as Chrissas 14 (12 atk. kam.), P.J. Tuckeris 13, Tysonas Chandleris 13 (23 atk. kam.).

„Knicks“: Kristapas Porzingis 34 (12/23 metimai), Kyle'as O'Quinnas 22 (14 atk. kam.), Courtney Lee 14, Carmelo Anthony 13 (3/15 metimai).

Antradienio rungtynių rezultatai.

„Phoenix Suns“ – „New York Knicks“ 113:111 (31:25, 23:21, 31:27, 16:28; 12:10), po pratęsimo

„Portland Trail Blazers“ – „Oklahoma City Thunder“ 114:95 (32:31, 36:21, 24:19, 22:24)

„Cleveland Cavaliers“ – „Memphis Grizzlies“ 103:86 (32:20, 26:23, 15:15, 30:28)

„Atlanta Hawks“ – „Orlando Magic“ 120:131 (34:35, 28:37, 34:27, 24:32)

„Chicago Bulls“ – „Minnesota Timberwolves“ 94:99 (38:22, 18:30, 19:26, 19:21)

„New Orleans Pelicans“ – „Golden State Warriors“ 109:113 (35:29, 30:29, 29:27, 15:15).