Eurolygoje – ketvirtoji „Uniks“ ekipos pergalė

„Uniks“ komandai Jevgenijus Voronovas pelnė 22 taškus<br>euroleague.net

Dec 20, 2016, 8:19 PM, atnaujinta Feb 9, 2018, 9:31 PM

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų 13-ojo turo rungtynėse antradienį Kazanės „Uniks“ (Rusija) klubas namuose 73:60 (15:11, 22:20, 18:12, 18:17) nugalėjo Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) ekipą.

Rusijos krepšinio flagmanas visų rungtynių metu pamažu krovėsi pranašumą, laimėjo kiekvieną kėlinį ir užtikrintai įsirašė į savo sąskaitą ketvirtąją pergalę. Mačo pabaigoje „Galatasaray“ krepšininkams visiškai nuleidus rankas skirtumas tapo triuškinantis (71:54), bet paskutinę minutę turkams pavyko jį šiek tiek sumažinti.

Taip „Unics“ atsikratė absoliučios Eurolygos autsaiderės etiketės. Šiuo metu net penkios prasčiausios turnyro komandos yra iškovojusios po keturias pergales.

„Uniks“ komandai Jevgenijus Voronovas pelnė 22 taškus, Quino Colomas – 17, Arciomas Parachovskis – 11.

Stambulo ekipoje (4/9) 17 taškų surinko Sinanas Guleras, 12 – Emiras Preldžičius.

„Uniks“ turnyro lentelėje užima 15-ąją vietą, o „Galatasaray Odeabank“ – paskutinę, 16-ąją.

Šio sezono Eurolygoje dalyvauja 16 klubų. Į atkrintamąsias varžybas pateks aštuonios geriausios komandos.