NBA: į istorijos viršūnę kopiantis LeBronas Jamesas ir mažylio karjeros rekordas

Rungtynių akimirkos.<br>AP nuotr.

Dec 21, 2016, 7:14 AM, atnaujinta Feb 9, 2018, 9:29 PM

Cleveland Cavaliers“ krepšininkams prireikė pratęsimo, kad antrą kartą šiame sezone nenusviltų Milvokyje – NBA čempionė po įtemptos kovos 114:108 (35:27, 22:26, 27:25, 16:22, 14:8) palaužė „Milwaukee Bucks“ klubą.

Klivlando ekipa pirmavo 100:93, bet rungtynių pabaigoje leido varžovams pelnyti septynis taškus be atsako.

Pratęsime savo žodį jau tarė LeBronas Jamesas, pataikęs svarbų tritaškį, kuris leido „Cavaliers“ pirmauti 110:108.

L.Jamesas šiose rungtynėse pelnė 34 taškus ir dar vienu laipteliu pakilo istoriniame sąraše – pagal per karjerą pelnytus taškus jis užkopė į aštuntą jo vietą, aplenkdamas legendinį Mosesą Malone'ą.

28 taškus NBA čempionamas, kurie vertėsi be Kevino Love'o, surinko Kyrie Irvingas.

„Bucks“ klubui 30 taškų pelnė pratęsimą išplėšęs Jabari Parkeris, graikas Giannis Antetokounmpo pridėjo 25 taškus ir 13 atkovotų kamuolių.

Kitose rungtynėse karjeros rekordą pasiekė 175 cm ūgio „Boston Celtics“ mažylis Isaiah Thomasas, pelnęs 44 taškus ir atvedęs klubą į pergalę po pratęsimo 112:109 (15:22, 16:23, 31:26, 35:26, 15:12) prieš „Memphis Grizzlies“.

I.Thomasas ne tik pelnė 44 taškus (3/6 dvit., 7/10 trit., 17/17 baud. met.), bet ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, atkovojo tris bei išrašė varžovui bloką.

Alas Horfordas prie pergalės prisidėjo 17 taškų ir 14 atkovotų kamuolių.

„Grizzlies“ ekipai Marcas Gasolis ir Troy'us Danielsas pelnė po 24 taškus.