Nevykęs Manto Kalniečio šou – vos 3 pataikymai iš 14 ir triuškinanti Milano nesėkmė

Graikų spurtas buvo pratęstas antroje kėlinio dalyje ir po dvidešimties minučių ekipas skyrė jau dviženklis taškų skaičius – 40:21. Per antrą kėlinį Italijos klubas pelnė vos 8 taškus. Antroje mačo dalyje „Emporio Armani“ atsigauti nesugebėjo.

Milano ekipa nusileido svečiams iš Graikijos.<br>euroleague.net

Dec 21, 2016, 10:54 PM, atnaujinta Feb 9, 2018, 9:20 PM

Nors rungtynes „Emporio Armani“ pradėjo sėkmingai ir pirmąjį kėlinį laimėjo 21:16, viskas apsivertė aukštyn kojomis antrajame ketvirtyje. Jį „Panathinaikos“ pradėjo atkarpa 11:0 ir išsiveržė į priekį 27:21.

29 minutes žaidęs M.Kalnietis pataikė vos tris metimus iš 14-os ir surinko 7 taškus (2/11 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo, dukart prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.

„Emporio Armani“: J.McLeanas 14 (7/9 dvit., 8 atk. kam.), R.Sandersas 10, Z.Dragičius 9.

„Panathinaikos“: M.Jamesas 19 (5/7 dvit., 3/6 trit.), N.Calathesas 16, K.C.Riversas 12, J.Feldeinas ir I.Bourousis po 10.

Be Tado Sedekerskio žaidusi Vitorijos „Baskonia“ (Ispanija) komanda namuose 65:62 (9:16, 15:14, 23:15, 18:17) įveikė Barselonos „Barcelona“ (Ispanija) ekipą.

Vitorijos komandai (9/4) 19 taškų pelnė Rodrigue'as Beauboisas, 14 taškų pridėjo Shane'as Larkinas.

Barselonos ekipoje (5/8) 18 taškų surinko Antė Tomičius, 15 – Tyrese'as Rice'as (8 rez. perd.), 13 – Petteris Koponenas.

Kitose rungtynėse čempionės titulą ginanti Maskvos CSKA (Rusija) komanda išvykoje 80:76 (16:31, 26:15, 16:13, 22:17) įveikė Tel Avivo „Maccabi Fox“ (Izraelis) ekipą.

Maskvos klubui (12/1) Koris Higinsas (Cory Higgins) surinko 16 taškų, Vitalijus Fridzonas pelnė 13 taškų, Aaronas Jacksonas pridėjo 12 taškų.

Tel Avivo ekipai (5/8) 19 taškų pelnė Andrew Goudelockas, 16 – Victoras Ruddas, 14 – D. J. Seeley, 11 – Coltonas Iversonas.