Domantui Saboniui mače su „Pelicans“ liepta labiau žiūrėti nei žaisti

„Thunder“ įveikė „Pelicans“<br>AP nuotr.

Dec 22, 2016, 6:50 AM, atnaujinta Feb 9, 2018, 9:20 PM

Domantas Sabonis trečiadienį labiau nuo atsarginių žaidėjų suolo stebėjo savo bendraklubių pergalingą žaidimą ir eilinį kartą gėrėjosi Russello Westbrooko šou: „Oklahoma City Thunder“ ekipa išvykoje 121:110 (34:28, 29:30, 24:26, 34:26) nepaliko jokių šansų „New Orleans Pelicans“ krepšininkams ir pagilino šeimininkų krizę  - Naujojo Orleano klubas pralaimėjo jau devintajį kartą per pastarąsias 12 rungtynių.

Oklahomos ekipa iki trečiadienio vakaro savo sąskaitoje turėjo 16 pergalių ir 10 pralaimėjimų. Tuo tarpu namie žaidęs „Pelicans“ galėjo pasigirti vos dešimčia pergalių net po 30-ies mačų.

Lietuviui tai buvo antros trumpiausios rungtynės šį sezoną: jis aikštėje išbuvo 12 minučių. Dar mažiau jis žaidė tik spalio 30-ąją , kai lietuviui buvo leista pasireikšti vos 7 minutes.

20-metis D.Sabonis ant parketo buvo įleistas tik pirmajame ir trečiajame kėliniuose. Iš viso 211 cm ūgio krepšininkas pasižymėjo 3 taškais (0/1 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir prasižengė 3 kartus.

Russellui Westbrookui pritrūko tik trijų rezultatyvių perdavimų iki 14-ojo trigubo dviženklio šį sezoną. „Thunder“ lyderis pelnė 42 taškus (16/18 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Oklahomos žvaigždė jau 11 rungtynių iš eilės įmeta bent 20 taškų.

Dvikovos lūžis įvyko ketvirtame kėlinyje, kai svečiai laimėjo atkarpą 11:0 ir pabėgo 100:87. Naujojo Orleano krepšininkai dar sumažino atsilikimą iki 99:107, tačiau tai buvo tik gulbės giesmė – „Thunder“ be didesnio vargo užbaigė pergalingai mačą.

„Thunder“: R.Westbrookas 42 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), A.Abrinesas 18, E.Kanteris 14 (14 atk. kam.), S.Adamsas 12, J.Lauvergne'as 10.

„Pelicans“: A.Davisas 34 (15 atk. kam.), J.Holiday 23 (10 rez. perd.), T.Jonesas 21, T.Frazieris 10.