Eurolyga: Manto Kalniečio šūviai pro šalį ir fantastiškas pratęsimas Maskvoje

Mantas Kalnietis<br>euroleague.net

Dec 23, 2016, 9:16 PM, atnaujinta Feb 9, 2018, 9:00 PM

Stambulo „Fenerbahce“ klubas tapo vos antruoju Eurolygoje, kuriam pavyko pranokti Maskvos CSKA krepšininkus. Penktadienį baigėsi 14-asis Eurolygos turas. Neįtikėtinai karštą intrigą krepšinio aistruoliai išvydo Maskvoje, kur po fantastiško šuolio per pratęsimą „Fenerbahce“ komanda pranoko Rusijos galiūnus.

„Fenerbahce“ per pratęsimą spurtavo 9:0 ir galiausiai 95:79 nugalėjo CSKA komandą, kuri ketvirtajame kėlinyje buvo labai arti pergalės. Tuomet rezultatą dvitaškius su pražanga išlygino Bobby Dixonas.

Per pratęsimą CSKA taškų nepelnė beveik tris minutes. Per tą laiką Stambulo komanda išsiveržė 86:75. CSKA krepšininkams ta tyla ir kainavo pergalę. Pratęsimą „Fenerbahce“ laimėjo 20:4.

Stambulo klube B.Dixonas surinko 25 taškus, o E.Udohas pelnė 17 taškų ir atkovojo 11 kamuolių. 13 taškų pelnė Nikola Kaliničius.

CSKA komandoje M.Teodosičius pelnė 21 tašą, bet padarė 9 klaidas. Jis pataikė 3 tritaškius iš 12.

15 taškų pelnė A.Voroncevičius.

Nepataikė tritaškių

Kitose rungtynėse Mantas Kalnietis gerokai šaudė pro šalį, o jo atstovaujama Milano „Emporio Armani“ komanda pralaimėjo. Milano klubas išvykoje 75:89 pralaimėjo „Barcelona“ klubui, kuris savo aikštėje jau pirmajame kėlinyje parodė, kas yra bosas.

Milano komandai tai buvo 10-asis pralaimėjimas, o „Barcelona“ komandai – 6-oji pergalė. Katalonų komanda nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją.

M.Kalnietis rungtynes pradėjo starto penkete ir žaidė 25 minutes. Per šį laiką jis pelnė 8 taškus (dvitaškiai: 2/5, tritaškiai: 0/3, baudų metimai: 4/4), atkovojo 1 kamuolį, atliko du rezultatyvius perdavimus ir surinko 4 naudingumo balus.

27 taškus Milano komandoje pelnė Rakimas Sandersas.

„Barcelona“ komandoje 19 taškų pelnė Ante Tomičius. Petteri Koponenas surinko 15 taškų.