NBA: „Cavaliers“ bėdos be LeBrono Jameso ir uraganinis „Rockets“ puolimas

NBA čempionė „Cleveland Cavaliers“ suteikė poilsio LeBronui Jamesui ir greitai sulaukė problemų – Detroite 90:106 (19:22, 25:28, 20:26, 26:30) nusileido vietos „Pistons“ klubui.

„Rockets“ nušlavė „Suns“ krepšininkus.<br>AP nuotr.

2016-12-27 07:09, atnaujinta 2018-02-09 20:41

„Cavaliers“ nesugebėjo laimėti nei vieno kėlinio, o „Pistons“ savo ruožtu nutraukė penkių pralaimėjimų iš eilės seriją.

Jiems 21 tašką pelnė Tobiasas Harrisas, o Klivlando komandoje rezultatyviausias buvo Kyrie Irvingas – 18 taškų. 17 taškų pelnė ir 14 kamuolių atkovojo Kevinas Love'as.

Kitose rungtynėse įtikinamą pergalę įsirašė Jameso Hardeno vedini „Houston Rockets“ krepšininkai, kurie dar kartą parodė galingą žaidimą puolime. Hjustono klubas namie 132:115 (39:23, 30:20, 38:37, 24:35) susitvarkė su „Phoenix Suns“ ekipa.

„Rockets“ po trijų kėlinių jau buvo pelniusi 108 taškus ir pirmavo 28 taškų skirtumu.

Jiems J.Hardenas pelnė 32 taškus ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų. Dar penki krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių.

„Suns“ komandai Ericas Bledsou pelnė 24 taškus, 21 surinko Brandonas Knightas.