Sėkmingas Jono Valančiūno žaidimas pažymėtas „Raptors“ pergale

J.Valančiūnas.<br>AP nuotr.

Dec 27, 2016, 7:26 AM, atnaujinta Feb 9, 2018, 8:41 PM

Jonas Valančiūnas lemiamu rungtynių metu buvo aikštėje, o jo atstovaujama „Toronto Raptors“ komanda iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės – išvykoje 95:91 (21:24, 22:18, 30:26, 22:23) įveikė „Portland Trail Blazers“ krepšininkus.

24-erių 213 cm ūgio J.Valančiūnas per 27 minutes pelnė 12 taškų (5/13 dvit., 2/2 baud. met.) ir atkovojo 12 kamuolių. Jis taip pat perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo vieną varžovų metimą.

Visos rungtynės vyko taškas į tašką, o po trijų kėlinių „Raptors“ pirmavo penkiais taškais. Ši persvara ketvirtajame kėlinyje ištirpo labai greitai – per pirmas kelias minutes „Blazers“ išsiveržė į priekį.

Įpusėjus kėliniui aktyviai žaidęs J.Valančiūnas pataikė du baudos metimus ir sugrąžino persvarą svečiams – 83:82.

Nuo šios akimirkos „Raptors“ perėmė iniciatyvą į savo rankas – likus žaisti minutę dar turėjo penkių taškų persvarą, bet greitai ją tritaškiu sumažino CJ McCollumas.

DeMaras DeRozanas kitoje atakoje prametė tritaškį, tačiau pats atsikovojo kamuolį puolime ir paprašė minutės pertraukėlės.

Po jos „Raptors“ kelis kartus stojo prie baudų metimo linijos, bet „Blazers“ krepšininkams daug vilčių nesuteikė – realizavo jas sėkmingai ir šventė pergalę.

Toronto ekipai Kyle'as Lowry pelnė 27 taškus, DeMaras DeRozanas pridėjo 20.

„Blazers“ šiose rungtynėse vertėsi be Damiano Lillardo. Jiems daugiausiai taškų pelnė CJ McCollumas, surinkęs 29 taškus.