Mindaugas Kuzminskas tik iš šalies stebėjo dramą, pasibaigusią „Knicks“ nesėkme

Rungtynėse netrūko aistrų.<br>AP nuotr.

2016-12-29 06:20, atnaujinta 2018-02-09 20:22

Minaugas Kuzminskas žaidė vos dvi minutes ir iš šalies stebėjo, kaip jo atstovaujama „New York Knicks“ ekipa pralaimi po pratęsimo. Niujorko krepšininkai 98:102 (25:22, 22:23, 19:20, 19:20, 13:17) nusileido „Atlanta Hawks“ klubui.

27-erių M.Kuzminskas per šį laiką spėjo tik kartą prasižengti ir suklysti.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 1 min. 26 sek. K.Porzingis dvitaškiu išlygino rezultatą – 85:85.

Nuo šios akimirkos abi komandos prametė po kelis metimus ir daugiau taškų taip ir nepelnė – joms teko žaisti pratęsimą.

Jame sužaidus tris minutes „Hawks“ atitrūko šešias taškais ir galiausiai triumfavo dramoje, pasibaigusioje daugybe baudos metimų.

Antrojo kėlinio pabaigoje iš aikštės buvo išvarytas Carmelo Anthony, kuris trinktelėjo į kaklą varžovų žaidėjui Thabo Sefoloshai. „Knicks“ žvaigždė sužaidė vos 14 minučių ir pelnė 10 taškų.

Rezultatyviausiai rungtyniavo Derrickas Rose'as – 26 taškai. 24 pridėjo Kristapas Porzingis, po 14 – Joakimas Noaha (16 atk. kam.) ir Justinas Holiday.

Nugalėtojams Dennisas Schroderis pelnė 27 taškus, Dwightas Howardas pridėjo galingą dvigubą dviženklį – 16 taškų ir 22 atkovoti kamuoliai.