Vėl siautėjęs Keithas Langfordas pratęsė sėkmingą „Uniks“ seriją Eurolygoje

K.Langfrodas pelnė 27 taškus.<br>AFP/Scanpix nuotr.

krepsinis.net

2016-12-30 19:56, atnaujinta 2018-02-09 20:06

Slogiai Eurolygos sezoną pradėjusi Kazanės „Uniks“ (6/9) ekipa tęsia savo prisikėlimą. Rusai namuose 83:81 (13:19, 22:25, 28:21, 20:16) palaužė Atėnų „Panathinaikos“ (9/6) iš Graikijos.

Graikijos vicečempionai rungtynes pradėjo užtikrinčiau. Pirmieji šiame susitikime pasižymėję jie nuolat pirmavo 6–8 taškų skirtumu, o į rūbinę išsinešė 9 taškų pranašumą (44:35). Dar geriau „Panathinaikos“ pradėjo antrąją rungtynių pusę.

Nickas Calathesas tritaškiu pabandė atimti intrigą iš šio susitikimo – 52:38. Vis dėlto 6 iš eilės Keitho Langfordo taškai grąžino „Unics“ į rungtynes, o dar iki trečiojo ketvirčio pabaigos skirtumas sumenko iki 65:63.

Lemiamame ketvirtyje savo sąlygas jau diktavo Kazanės klubas. Rusai pirmą kartą rungtynėse į priekį išsiveržė 32 minutę (68:67), kai tritaškį smeigė tas pats K.Langfordas.

Paskutinę rungtynių minutę pradėjęs Lataviouso Williamso dvitaškis suteikė „Unics“ saugų pranašumą – 83:78. K.C.Riversas į tai atsakė tritaškiu ir viskas sprendėsi paskutinėje „Panathinaikos“ atakoje. Pratęsimą galėjusį išmesti dvitaškį prametė Demetris Nicholsas.

Stebėtina, kad šį metimą Atėnų klubas patikėjo būtent jam, nes šiose rungtynėse iš dvitaškio zonos amerikietis taip ir nepasižymėjo (0/6 dvitaškių). „Uniks“ tai buvo jau trečioji pergalė iš eilės. Tuo tarpu „Panathinaikos“ Kazanėje nutrūko 4 pergalių serija.

Šį sezoną K.Langfordas Eurolygoje vidutiniškai renka 23,9 taško per rungtynes. Tokių skaičių Europa nėra mačiusi nuo pat 2004 metų, kai 25 taškų vidurkį Slasko „Idea“ gretose pavyko pasiekti kitam amerikiečiui Lynnui Greerui.

Nesustabdomai vėl rungtyniavęs K.Langfordas „Uniks“ pelnė net 27 taškus (5 rez. perd.). 19 (9 atk. kam.) pridėjo Lataviousas Williamsas, 16 – Quino Colomas.

„Panathinaikos“ šiose rungtynėse irgi atrado savo lyderį. Juo tapo 23 taškus surinkęs Nickas Calathesas (6 rez. perd.). Po 13 pridėjo Ioannis Borousis (7 atk. kam.) ir Mike'as Jamesas. 12 taškų (7 atk. kam.) Chriso Singletono sąskaitoje.