Fantastiškai žaidęs Mindaugas Kuzminskas neišgelbėjo „Knicks“ Hjustone

Mindaugas Kuzminskas beveik kas minutę rinko po tašką, bet tokį jo žaidimą nustelbė istorinį pasirodymą surengęs Jamesas Hardenas. Jo vedama „Houston Rockets“ 129:122 (27:32, 42:23, 30:37, 30:30) palaužė „New York Knicks“ klubą.

M.Kuzminskas pelnė 14 taškų.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jan 1, 2017, 8:47 AM, atnaujinta Feb 9, 2018, 7:57 PM

M.Kuzminskas aikštėje praleido 16 minučių ir per jas spėjo pelnyti 14 taškų (3/4 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovoti 2 kamuolius, atlikti rezultatyvų perdavimą ir perimti kamuolį.

Lietuvis vien per trečią kėlinį pelnė 12 taškų, tačiau trenerio sprendimu ketvirtajame nebežaidė.

„Knicks“ paskandino istorinis J.Hardeno pasirodymas – jis surinko trigubą dviženklį. Gynėjas pelnė 53 taškus, atliko 17 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 16 kamuolių.

Amerikietis tapo pirmuoju NBA krepšininku per visą istoriją, kuris trigubą dviženklį surinko pelnydamas daugiau nei 50 taškų, atlikdamas daugiau nei 15 rezultatyvių perdavimų ir atkovodamas daugiau nei 15 kamuolių.

„Knicks“ šiose rungtynėse vertėsi be Kristapo Porzingio ir Courtney Lee, o įpusėjus rungtynėms dėl kelio skausmų ant suolo liko ir Carmelo Anthony.

Be lyderių likusiai komandai 32 taškus pelnė Brandonas Jenningsas.