Jonui Valančiūnui – aštrios kritikos strėlės: „Nemalonu tai sakyti“

Jonas Valančiūnas praėjusią naktį dvikovoje prieš „San Antonio Spurs“ sužaidė prasčiausias ne tik sezono, bet ir karjeros rungtynes. Taip mano „Toronto Raptors“ klubo rungtynes ir žaidėjų pasirodymą apžvelgiantis „Raptors Republic“ puslapis.

J.Valančiūnas sulaukė kritikos.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.

2017-01-04 10:26, atnaujinta 2018-02-09 19:36

„Raptors“ 82:110 (18:29, 23:31, 17:28, 24:22) buvo pažeminti „San Antonio Spurs“ krepšininkų, o 24-erių J.Valančiūnas žaidė 22 minutes ir per jas pelnė vos 2 taškus (1/5 dvit.), atkovojo 6 kamuolius, užsidirbo du blokus, suklydo ir du kartus prasižengė.

„Jam derėtų prisiimti atsakomybę už šį vakarą. Jonas ir toliau stringa visoje aikštėje – puolime ir gynyboje. Tikrai nemalonu tai sakyti, bet šį vakarą jis sužaidė taip prastai, kaip turbūt dar nesame matę“, – rašė apžalgininkas Spenceris Redmondas.

Kanados ekipai tai buvo jau trečioji nesėkmė per paskutines ketverias rungtynes. Prie šių pralaimėjimų labai prisideda ir prastas lietuvio centro žaidimas.

Per šias ketverias rungtynes jis renka po 7,7 taško ir atkovoja tiek pat kamuolių. Dėl to Dwane'as Casey retai pasitiki aukštaūgiu – leidžia žaisti vos po 23 minutes. Įprastai J.Valančiūnas rungtyniauja keturiomis minutėmis ilgiau.