Septyniomis žaidėjomis besivertusi „Sūduva“ nusileido „Cmoki-Minsk“ komandai

Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionė Marijampolės „Sūduva“ patyrė antrąją nesėkmę čempionate. Marijampolietės namuose rezultatu 68:72 (18:26, 25:26, 9:13, 16:7) nusileido BWBL vicečempionėms „Cmoki-Minsk“ komandai. Po šio pralaimėjimo „Sūduva“ prarado teorinius šansus kovoti dėl pirmosios vietos A grupėje.

Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionė Marijampolės „Sūduva“ patyrė antrąją nesėkmę čempionate<br>T.Gaubio nuotr.

Jan 4, 2017, 10:01 PM, atnaujinta Feb 9, 2018, 7:30 PM

Šiose rungtynėse „Sūduva“ rėmesi tik septyniomis žaidėjomis.

Nuo pat rungtynių pradžios į priekį šovė „Cmoki-Minsk“ komanda, kuri jau pirmajame kėlinyje pavojingai nutolo 20:11. Antrajame kėlinyje „Sūduvos“ komandos deficitas tapo dviženkliu 18:30.

Po didžiosios pertraukos gausiai sirgalių palaikoma „Sūduva“ ėmė tirpdyti savo atsilikimą, o sužaidus trečiajame kėlinyje dvi su puse minutės rezultatas gerokai aptirpo (49:55). Visgi, tada „Sūduva“ pateko į duobę bei leido varžovėms nutolti rekordiniu skirtumu (49:63).

Ketvirtajame kėlinyje „Sūduva“ kilo į lemiamą šturmą ir tai davė naudos – skirtumas tarp komandų sunyko iki trijų taškų (68:71). Visgi, „Cmoki-Minsk“ komanda sužaidė sėkmingiau rungtynių pabaigoje ir šventė pergalę.

„Sūduva“: Laura Svarytė 25, Ieva Kazlauskaitė 11, Rita Milieškienė 10, I. Šimkutė 9.

„Cmoki-Minsk“: Rachel Theriot 22, Ala Murauskaja 20, Hana Lapo 14.